reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Aparatko ja wg OM mam termin na jutro :-) 2 tyg temu odstawiłam magnez i luteinę i mam tylko żelazo. Dziś myłam okno, sprzątałam myłam podłogi na kolanach, torba spakowana ciuszki na wyjście naszykowane, ale też wątpię, że się rozpakuje jutro... a tak już bym chciała :tak:
Agnieszka no spora dzidzia będzie, ale mi gin zawsze mówił, że tak około 400g może być dopuszczalnego błędu w wadze.
 
reklama
Klaudynko- pisałam wczoraj ale chyba coś się posypało, to tak jak u mnie , musisz bardzo na siebie uważać, tzn. leżenie, leżenie, leżenie. Ja mam ujście wew lejkowate a to znaczy, że mam coś z szyjką, to się specjalistycznie nazywa, w każdym razie jest zagrożenie przedwczesnym porodem. No ja mam 36 tydz, ale z szyjką komedie zaczęły się przed świętami i też mam skurcze, rozwarcie na 1 cm no i miękką szyjkę i jakoś tak przemykam z dnia na dzień. Najgorsze to jesto, że stałam się więzniem domu i to dołuje, bo myślisz, kurcze chyba się zaczyna, bo takie leżenie, bezczynność powoduje czarne myśli , no ale po woli zaczynam olewać to wszystko, jutro zamierzam wyjść zobaczyć buty i się odstresować, jakoś tak znów pozytywnie myśłę, no u mnie byle by te 4 dni, ale to jak dziewczyny piszą to tez nie wiadomo, bo wg usg teraz jestem w 35tyg. Trzymaj się będzie dobrze w czwartek wyjdziesz, a ja znów w czwartek wizytuję:)
Aga- no to musi być cc przy takiej wadze klocuszka:)
 
Agnieszka no to niezły klocek :)
Moja sie urodzila na 4 200 :D

oooo 4200 to sporo :) mi z ostatniego usg wyszedł termin na jutro, ale jakoś nic sie nie zapowiada.
aparatka mi wg usg termin juz minal :D Mialam kolejno 20 - 21 i 26 maj ostatnio na usg terminy :p

Aparatko ja wg OM mam termin na jutro :-) 2 tyg temu odstawiłam magnez i luteinę i mam tylko żelazo. Dziś myłam okno, sprzątałam myłam podłogi na kolanach, torba spakowana ciuszki na wyjście naszykowane, ale też wątpię, że się rozpakuje jutro... a tak już bym chciała :tak:

Asica ja sprzatam, myje podlogi itd juz od 3 tyg.. :D Ni *uja nie rusza mnie nic :p
 
Sarenko dzięki i reszcie dziewczyn też za trzymanie kciuków, i będę się trzymać :-* i wiem, że jak wyjdę to będę musiała w domu siedzieć już to w sumie zasugerował ordynator, ale myślę, że dam rade dla Malutkiej wszystko :-) u mnie jest 35+2 a najlepiej jak poczekała jeszcze te 3 tygodnie :-)
gratuluję dziewczyny udanych wizyt i trzymam kciuki za wizytujące :-*
 
Sarenko dzięki i reszcie dziewczyn też za trzymanie kciuków, i będę się trzymać :-* i wiem, że jak wyjdę to będę musiała w domu siedzieć już to w sumie zasugerował ordynator, ale myślę, że dam rade dla Malutkiej wszystko :-) u mnie jest 35+2 a najlepiej jak poczekała jeszcze te 3 tygodnie :-)
gratuluję dziewczyny udanych wizyt i trzymam kciuki za wizytujące :-*
tak samo mówiłam :) a teraz już mógłby sie rodzić a nie chce, a szyjka od wtedy bez zmian !
 
klaudyna będzie dobrze ;)

emotion też bym chciała by się coś ruszyło a tu d..a, miałam nadzieję że 5.06 bedę szła na imprezę do syna w przedszkolu już bez brzucha a wygląda na to że bedą mnie tam musieli zakulać :(
 
reklama
oj dziewuszki wszystkim nam już ciężko i to czekanie ....
ja jutro badania mam a w sobotę wizyta....a mówił gin że mogę nie doczekać a tu proszę hehe
 
Do góry