reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

o to miło mi poznać :-) :-) :-) a Ty Van na kiedy masz termin? Madar to chyba najlepsze miejsce na zakup sprzętów i akcesoriów dla dzieciaczka :)

a ja zabijam czas jak mogę.. byle do poniedziałku!!
 
reklama
oj klaudyna to odpoczywaj jak zalecil lekarz, a zakupy z obstawa zebys tylko pokazywala co do koszyka wrzucic;) i spacerek dla zdrowotnosci mam nadzieje ze nie zaszkodzi ;) uwazaj na siebie!
tak właśnie planuję zawszę z obstawą albo u kogoś albo z kimś :-) ale troszkę ruszać muszę, bo bez przesady, no ale poczekamy zobaczymy, zostały mi 4 tygodnie do terminu :-)
kciuki za wizyty kochane i powodzenia w wyczekiwaniu i niech się rozkręca u tych co ma, a tak "apropo" rozkręcania to chyba współżycie powinno pomóc:-D bo mi zakazali to u was może zadziała:-D
 
Klaudyna to odpoczywaj, ale tak jak mówisz spacerek nie zaszkodzi. Ja 2tyg leżałam, czułam jak mała napiera strasznie na szyjkę i się bałam, żeby nie urodzić za szybko. Luteina i magnez 3x2 dziennie i to chyba za dużo było.. 2 tyg temu byłam u gina i on był przekonany, że urodzę przez ten czas a tu nic... położna mnie badała wczoraj i stwierdziła, że tydzień to na pewno jeszcze pochodzę, jak nie dłużej... a termin z usg robionego do 14tyg wskazywał na 6-7 czerwiec...
Khess to fajnie, że już niedługo Dzidzia będzie z Tobą.
 
o to miło mi poznać :-) :-) :-) a Ty Van na kiedy masz termin? Madar to chyba najlepsze miejsce na zakup sprzętów i akcesoriów dla dzieciaczka :)

a ja zabijam czas jak mogę.. byle do poniedziałku!!

dzisiaj zaczynam 38 tydzień, ale mam planowane cesarskie cięcie w przyszłym tygodniu
 
no ja mam brać tylko luteinę 2x2...mam nadzieję, że to teraz oczywiście mi pomoże, ale że jak za dwa tygodnie odstawię to, że mi nie zahamuje za bardzo wszystkiego...zobaczymy :-)
 
Klaudyna odpoczywaj ile sie da.
Khess cos tam u ciebie sie rusza wiec trzymam kciuki aby szybko poszlo.
U mnie mial byc od poczatku porod sn, ale po ostatniej wizycie gdzie okazalo sie na usg ze maly duzo wazy wyslali mnie do szpitala na badania i tam przewidywalna waga to od 4500g w gore.Cc mam zaplanowane na 6 czerwca czyli calkiem blisko mojego terminu.
 
reklama
Do góry