reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
już po obchodzie nie badał i raczej już nie zbada bo go nie ma, stali mi nad łóżkiem lekarze i on i na podstawie wczorajszego badania i wyników innych stwierdził, że jeszcze muszą mnie poobserować troszkę i pamiętał "a to u Pani jest rozwarcie trochę więcej niż 1cm" tak więc dalej będą mnie obserwować i będziemy z Malutką pod opieką :-) ale coś tam palcem pokazywał chyba do kiedy mam być to zapytam się pielęgniarek ;-)
 
był obchód no i zostaję na pewno do czwartku, bo miałam kilka skurczy, podają mi luteinę i chcą pewnie poczekać, aż na pewno zacznie działać i nie będzie zagrożenia żadnego, w czwartek mówił, że zrobią mi badania i jak będzie wszystko dobrze to mnie wypuszczą, oby było dobrze...
 
Klaudyna trzymam kciuki.
My po wczorajszej wizycie i ogolnie wszystko ok.
Skurcze na ktg dochodzily do 55%.Za to maly duzo wazy bo az 4200g(lekarka powiedziala ze obstawia do porodu wage ok 5kg)i mam sie umowic do szpitala na zrobienue planu porodu (z tego co sie troche zorientowalam to pewnie zaproponuja cc lub wywolywanie).
 
Jejuś Agnieszka to duży klocuszek już z twojego dzieciaczka:)
Klaudyna &&&& niech malutka się nie śpieszy wychodźcie w czwartek:)
 
reklama
Do góry