reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

N\eko czego sie smucisz przecież bedziesz mieć w końcu mała na świecie.JA cc tez mam mieć w 37 tyg i bardzo z tego się cieszę.
Jak dostałąs skierowanie naj cc to poco idziesz po koloejne??????? A po 2 jak masz isc to dzwon do gin i idz sie zetnij po week cie juz wypuszcza
 
reklama
Neko a jak wysokie masz tętno? KOchana tylko się cieszyć- ciąża donoszona i niedługo będziesz mieć księżniczkę przy sobie:)
 
Z jednej strony już bym ją chciała mieć przy sobie a z drugiej totalnie panikuje. tętno mam cały czas 130...
kaira, czekam na wyniki z krwi, które mają być na jutro i dopiero z nimi mam się udać do lekarza skonsultować :) kardiolog mi dała tylko takie "wskazanie" które napisała na kartce i to ginekolog ma mi dać takie normalne skierowanie. jutro też mam się porozumieć z położną środowiskową, dokupić pare drobiazgów i w sobotę kładę się do szpitala :)
 
To ja też miałam takie 130, na ktg nakładał się mój zapis i zapis małego. Kiedyś przez całe ktg miałam nawet prawie 160 i mi wmawiali, że to przez to, że za mało wody piję:)))))
 
U mnie takie tętno może powodować przewodnienie organizmu... Zastój w nerce, bardzo dużo wód płodowych no i odkładanie się wody w organizmie. ale może to też być kwestia niedokrwistości albo niskiego potasu. No albo jeszcze jakiejś poważniejszej choroby serca :/
 
A moze Neko poprostu jesteś w ciąży a to jest bardzo ciężka ingerecja w organizmie i tak wlasnie reagujesz. I po urodzeniu napewno wszystko wroci do normy. Gdyby ciaza była idealna to żadna kobieta na świecie niemaialby tych wszystkich komplikacji.
Glowa do góry i juz nie mysl o tym
 
Zgadzam się z Kairą, bardzo możliwe, że Twój organizm tak reaguje na ciążę. Nie stresuj się i nie nakręcaj, bo przez to też ciśnienie skacze. Z tego co pamiętam to i tak miałaś mieć cc, więc głowa do góry :)
 
ja w ciazy mam wszystkie dolegliwosci swiata, poza zgaga i uplawami ;) co bym gin nie powiedziala to wszystko normalne i przejdzie po porodzie....no ale u mnie poza anemia juz nic sie nie dzieje wiec jestem spokojna....jedynie zastanawiam sie czy dotrwam do wizyty 22maja bo z kazdym dniem mam coraz mocniejsze skurcze i brzuch twardnieje nawet jak leze ;/ jakos nie umiem przygotowac sie psychicznie na porod ;/ ;/ ;/
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt:)
Neko- spokojnie, nie stresuj się będzie dobrze
Niektóre z Was już tak blisko końca- SUPER, ale zleciało:]
Ja wizytuję w przyszłą środę.
 
Do góry