reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
A ja się właśnie zdziwiłam, bo w szpitalu miałam wymaz z pochwy i jakies łacińskie nazwy było dodatnie, dzisiaj odebrałam wyniki posiewu z 2 dziurek od mojej lekarki i paciorkowca GBS nie mam. Własnie porównuje nazwy i faktycznie GBS ujemny ale jakies inne bakterie były w pełnym wymazie. Ciekawe co z tym zrobią w szpitalu.
 
A ja się właśnie zdziwiłam, bo w szpitalu miałam wymaz z pochwy i jakies łacińskie nazwy było dodatnie, dzisiaj odebrałam wyniki posiewu z 2 dziurek od mojej lekarki i paciorkowca GBS nie mam. Własnie porównuje nazwy i faktycznie GBS ujemny ale jakies inne bakterie były w pełnym wymazie. Ciekawe co z tym zrobią w szpitalu.
ja jak z cora robilam to mi 'gardonella' czy cos takiego wyszlo pozytywne, to dostalam czopki dopochwowe zeby to wyleczyc
 
ja pewnie będę miała teraz na wizycie to GBS, i wiem, że będzie darmowe :-)

powodzenia i trzymam kciuki za wizytujące :-)
 
ja jak z cora robilam to mi 'gardonella' czy cos takiego wyszlo pozytywne, to dostalam czopki dopochwowe zeby to wyleczyc

Zobacze co mi moja gin na to powie, może też coś mi da. Gdyby nie ten pełny posiew w szpitalu to nawet bym nie wiedziała że mam jakies bakterie. Bo ten obowiązkowy sprawdza tylko obecność GBS.
 
My po wizycie.Wszystko jak na chwile obecna pozamykane:-p
Na ktg nie szlo malego uchwycic i juz sie wystraszylam.Badanie wykazalo skurcze, ale leciutkie.
Zrobilam tez badanie na paciorkowca.
Co do mnie to kolejne 1,5 kg na plusie, w sumie tyci ponad 6 kg.
Jeszcze 4 tyg a ja sie juz uwlec nie moge.
Nastepna wizyta za 2 tyg wiec na usg dowiem sie ile klopsik wazy.
 
reklama
ja dopiero w piątek dostałam skierowanie... mam nadzieję, że nie będą mnie tam od zaplecza męczyć -.-
 
Do góry