reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Hej
Monisia, Kaira- trzymam kciuki , żebyście donosiły do 37 t c.
Ja wczoraj wizytowałam, szyjka ok. 2,5cm, nie jest źle, leżeć wypoczywać nie nerwować i będzie dobrze. Mała waży 2280g. Za 3 tyg wizyta, chyba, że będzie wcześniej.
 
reklama
Hej
Monisia, Kaira- trzymam kciuki , żebyście donosiły do 37 t c.
Ja wczoraj wizytowałam, szyjka ok. 2,5cm, nie jest źle, leżeć wypoczywać nie nerwować i będzie dobrze. Mała waży 2280g. Za 3 tyg wizyta, chyba, że będzie wcześniej.

Chcialabym ale lekarz powiedzial ze do 36 tc nie donosze. Martwi mnie ta miekka szyjka i ma tylko cm. To przy takim to rozwarcie pewno sie powiekszy tym bardziej ze mam nisko brzuszek:( 6 wizyta i sie okaze ...

Mam nadzieje ze da soie moj maly rade jak sie urodzi.

Sarenka ja caly czas mialam 3cm szyjke
 
Ja sobie tak mysle ze obojetnie co sie bedzie dziac to najwazniejsze zeby sama oddychala a reszte medycyna pomoże.
Juz tak daleko zaszlam. A z rozwarciem np 4 cm mozna chodzic nawet 2 tyg wiec luzik.
Zebysmy jeszcze nie przenosily. Ja jak urodze to napewno nie przez szyjke wiec mi to akurat najmniej straszne.
 
neko - cieszę się z dobrych wieści u Ciebie

kaira, aparatka, monisia zaciskajcie nogi jak ja za Was kciuki :)

Ja wizytuję dopiero 12, nie mogę się doczekać. Wizyty co 6 tyg, to jednak dość rzadko :/
 
dziewczyny trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze z wami i maleństwami :-) ja mam wizytę dopiero 14maja, zmieniłam lekarza i nie dało rady wcześniej mnie umówić, więc czekam 4 tygodnie :crazy:
 
Ja mam umówiona wizytę 9maja i chciałam przed nią zrobić posiew ale gdzie nie dzwonię to mi mówią, ze nie da rady bo to za mało czasu -.- Będę musiała zrobić tylko ogólne moczu i może wymaz z cewki... Sama nie wiem czy warto ten wymaz robić to ale skoro mnie nadal szczypie to może jest tam jakas bakteria na która furaginum nie działa, co myślicie?
 
Neko jakbys jutro dala na posiew to bys zdarzyla chyba jakby napisali na cito. W szpitalu do 3 dni maja wyniki z posiewu. Ja czekam w labo srednio 7
 
mnie w poniedzialek pobraa wymazy do porodu lekarka.. i dzwonili mi z przychodni ze nie wyslali do lab tego bo dlugi weekend i musze to pobrac jeszcze raz ale oczywiscie miejsca do lekarki nie ma a ja umowiona na 23 maj dopiero a miedzy 12 a 16 mam byc w szpitalu z wymazami.. paranoja, bede jutro dzwonic do ginekolog no bo co.. niech minie przyjmie poza kolejką...
 
reklama
Mi powiedziano ze na posiew trzeba czekać aż 7 dni roboczych o_O a w szpitalu mi zrobią bez skierowania? Jak powiem ze mam te problemy z nerka ( mam dokumentacje od lekarzy) to chyba powinni... Kurde ja do tej pory dzwoniłam po laboratoriach. Jutro rano na wszelki wypadek nasiusiam do pojemniczka i będę dzwonić do mojego szpitala czy by mi tego nie zrobili.
 
Do góry