reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Aparatka ja też szoku dostałam jak mi to lekarka powiedziała.
I szczerze powiem ze mam nadzieję że ta waga się nie sprawdzi
Zwłaszcza że jeszcze miesiąc do porodu :eek:
Bluecat na to liczę :D
 
reklama
Nathani proszę nie żartuj sobie. Ja jak napisałam liczę na to ze to pomyłka :D

Minisia spory??? Toż to mały klocek.
 
Margo kochana nie zartuje;-) ja dzien przed porodem mialam usg dr. Powiedziala ze mloda 4 kg. Urodzila 3700. Zawsze jest jakas granica bledu. Na kiedy masz termin?
 
Agnieszka starszak się urodził dokładnie 3090 w 38 tygodniu.

Nathani termin mam na 1 czerwca wiec miesiąc czasu i zdaję sobie sprawę ze to nawet może być ponad 4 kilo :eek:
 
U nas pomylili sie rowno o 180 g.
Julia miala miec 4200 g a miala 4020 g.
Ja jestem przygotowana na "duze" dziecko i nigdy nie liczylam na wage 3000-3500 g.
Wiem, ze i tym razem dobijemy do tych 4 kg i tylko mam cicha nadzieje, ze wiecej maly nie bedzie wazyl.
 
reklama
gratuluję dziewczyny udanych wizyt :-* i kciuki za jutrzejsze wizyty:-*
ja jednak pojechałam do szpitala, bo prawnie nie czułam ruchów Małej przez dwa dni, a wcześniej jeden dzień te dziwne drgania i takie nerwowe ruchy, bałam się, że może obwiązała się pępowiną i przestraszyłam się, zrobili mi KTG, dokładne USG, zbadali na fotelu i wszystko z Małą jest dobrze, rośnie, jest ułożona główkowo, nie ma pępowiny obwiniętej, serduszko pracuję prawidłowo, uspokoiło mnie to bardzo, jedyne co to mam jakąś infekcję-stan zapalny, dostałam na to lek dopochwowy i mam iść jutro na kontrolne KTG....i tak dziękuję Bogu, że wszystko się dobrze skończyło :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry