reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Dziewczyny straszne wieści :-( Trzymam bardzo mocno kciuki za wszystkie potrzebujące!!! Oby wszystko się pozytywnie rozwiązało!
Bobofrutek gratuluje wizyty no i oczekujemy na twojego Bąbelka :-)
 
reklama
dzieki dziewczyny :)

jutro jade rano do szpitala ale tylko na badania krew mocz i gbs ( paciorkowiec)

dagos gbs to wymaz z pochwy na obecnosc bakterii paciorkowca. jesli jest dodatni to min 4 godz przed porodem musi byc podany antybiotyk matce. jesli sie nie zdazy albo cos innego to dziecko sie bada na obecnosc paciorkowca bo poprzez przechodzenie przez kanal rodny moze zarazic sie ta bakteria
 
A no właśnie miałam się pytać czy któraś z was będzie to robiła bo mnie lekarka to zaproponowała. Badanie kosztuje jakoś 17 Euro. Ale nie chodzi o kasę tylko czy jest to potrzebne.
W poprzedniej ciąży tego nie robiłam.
 
margo ja mialam w ciazy z julka i teraz tez. jesli masz miec cesarke to chyba nie ma znaczenia bardziej jak rodzi sie naturlanie to ryzyko zakazenia jest. wg mnie lepiej miec to badanie i miec spokojna glowe podczas porodu
 
reklama
No to napewno zrobię to badanie zwłaszcza ze na tą chwilę idę na poród naturalny bo wskazań do cesarki nie mam.
 
Do góry