reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Ja dzisiaj byłam u mojej gin i się okazało że szyjke już mam zgładzoną, na szczescie bez rozwarcia. Dostałam znowu luteine, magnez, no-spe i mam leżeć żeby wytrzymac minimum do końca kwietnia. Tak więc dołączam do grona odpoczywających. Może faktycznie ostatnio troche za dużo chodziłam, ale wcześniej nic z szyjką się nie działo, tylko twardniał mi troche brzuch.
trzymaj się dzielnie Kochana :happy2: dotrzymasz do maja zobaczysz, niech teraz rodzinka wokół Ciebie poskacze i pomoże :happy2: buźki
 
Witaj w gronie ;( ta luteina 60 zl za 2 opakowania a zaplacilam 6 zl :) po tym strasznie nabrzmiale mam piersi bola i leci ze sutkow. Masakra. Moja rodzinka tez lata nade mna. Nawet wam powiem ze nie mam sil na nic. Cora ciagle beczy ciagle cos. Masakra
 
fakt cena lutki powala. Nawet tutaj z ciężarnych zdzierają bo wiedzą że nie mamy wyjścia. Laski jeszcze kilka tygodni. Damy radę.
 
No na szczęście lutka jest na ryczałt, bo zbankrutować można. W poprzedniej ciązy nie miałam problemów z szyjką i niedoinformowana jestem. Wiecie może jaka jest róznica między skrócona szyjka a zgładzoną? Bo gin kilka razy mówiła, że jest zgładzona ale bez rozwarcia,a długość szyjki jest chyba ok, bo wpisała w kartę 3 cm. Nie dopytałam, bo troche mnie zagieła z tą informacją.
 
Ostatnia edycja:
No na szczęście lutka jest na ryczałt, bo zbankrutować można. W poprzedniej ciązy nie miałam problemów z szyjką i niedoinformowana jestem. Wiecie może jaka jest róznica między skrócona szyjka a zgładzoną? Bo gin kilka razy mówiła, że jest zgładzona ale bez rozwarcia,a długość szyjki jest chyba ok, bo wpisała w kartę 3 cm. Nie dopytałam, bo troche mnie zagieła z tą informacją.

Ja w poprzednie fenka bralam.
Ja od poczatku mialm 3cm i bylo ok . A teraz 2 i juz zle i rozwarcie. Moze by juz ze drugi raz to ta szyjka jest inna i o to chodzi?? Hm pierwsze sysze takie okreslenie
 
reklama
Do góry