reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Nekoo czytalam i czytalam. Jeju ja po tej mojej kroplowie to myslalam ze pluca wypluje. Z tego co wiem to dzis ostatnia dawka sterydow dla misiaczka .ostatnia kroplowa leci. I 2 razy dziennie luteina po 2 tabletki i jakies 4 tableteczki chyba oslonka jakas. Tyle wyczytalam bo sie na obchod juz przygotowuja i sobie zroilam przeswietlenia . Ciekawosc. Zobaczymy co powedza.

Neko moj tez taki marudny soe zrobil juz tak nie fika no ale grunt ze skurcze poszly sobie ;) a magnez na co ci daja?
3mam kciuki zeby cie juto wypuscili tez na to licze :) psychika wysiada w szpitalu.
 
reklama
Neko to wod mass duzo w porownaniu do nasze Rurki. Powyzej 10 jest dobre w naszych okresach ciąży.
Minisia duzo wkladek ibdawaj z lutka bedzie mokro bedzie ciepło; ) bedzie wyplywalo
 
Kaira, mi powiedziano, ze to troszkę za mało ale żebym sie bardzo nie martwiła bo mieszczę sie w normie. Zawsze może być przecież lepiej. Jestem po USG nerek, cech zastojów już nie ma, prawa nerka nadal większa o 2mm od lewej ale to może być taka moja uroda, kielichy nerek tez trochę powiększone ale wszystko jest jak najbardziej dobrze :D Na nielegalu wydębiłam USG 4D Tosi, tylko nikomu nie mówcie :D ImageUploadedByForum BabyBoom1397116593.584786.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1397116593.584786.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1397116593.584786.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 52
Neko corcia pokazuje i sobie mysli " mamusi zobacz jakie mam mułki po tatusiu . Badz grzeczna bo dostaniesz nokaut " tak mi sie nasunelo jak spojrzalam:)
 
Dokładnie, widać profil buzi i rączkę. Mala akurat spała, o to już drugi raz jak ja zastaje w takiej pozie :D Ja i mąż dokładnie tak samo śpimy z ręka gdzieś przy głowie :D Ano solidna z niej dziewczyna bo jest króciutki po mnie ale nadrabia masą za to :D
 
fajnie, że wszystko się Wam układa :happy2:

Kolorlove - będzie dobrze :happy2:

Monisia - lutka jest na rozluźnienie macicy, ja biorę podjęzykową do tej pory i właściwie będę brać do końca...
 
reklama
hey ja tez dzis po wizycie,
Maly tym razem duzy +2 tyg2 dni [ i termin z usg na dzien dzisiejszy 20 maj, hehe]
Z dzieciorem wszystko okej, bedzie 4ro kilowka najpredzej. Jojka sa gdzie byly.
Gorzej ze mna - znowu wyszedl mi krwiak i musze lezec 2 tyg minimum [za 2 tyg wizyta] w bezporedni sposob nie zagraza dziecku ale gdy by pekl mogloby byc nieciekawie. Wiec staramy sie lezec.,

Kciki za inne wizytujace.!
 
Do góry