reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
jej dziewczyny trzymajcie się, będzie dobrze :-*
jeszcze troszkę nam zostało :-*

powodzenia dla wizytujących, niech wszystko będzie jak najlepiej :-*
 
ja tez po wizycie, dzidziusie waza po 1100, sa zdrowe, wszystko miesci sie w normie :-) dziewczynka sie przekrecila i oboje sa glowkami, do karty wpisal 31tyd minus 2tyg. jesli nie bd miala za czesto skurczy to w 34tyg mam juz isc do szpitala do rozwiazania, ale mam nadzieje ze to przedluze :-)
 
Ja po wszelakich badaniach krwi i moczu wiem na razie tyle, ze mam zatruty mocznikiem organizm, jestem odwodniona (nie wiem jakim cudem), i absolutnie żadne wyniki nie wyszły w normie ale są przekroczone o dość nie wiele... Tosia ma sie dobrze, wody w normie bo AGI 12cm, pomiary główki, brzucha i kości udowej w normie. Kość biodrową ma o ponad tydzień do tylu śle w mojej rodzinie kobiety maja około 160cm wzrostu wiec Tosia tez na pewno nie będzie zbyt wysoka :D Serducho jej wali jak dzwon, tętno książkowe, na ktg brak jakichkolwiek skurczy. Dostałam na wszelki wypadek zastrzyk z dupsko na rozwiniecie płuc u małej ale już po tych kilku godzinach dostałam opinie od paru osób, ze jest lepiej i jeśli nadal będzie poprawa to walczymy o 36-38tc. Zastój w nerkach ustępuje po lekach i mocz powoli swoim zolwin tepem spływa do cewnikowanie, po około 14 godzinach cewnik był pełny co znaczy ze nereczki jednak postanowiły zabrać sie do roboty. Dostaje kroplówki jedna za druga, do tego leki przeciwbólowe i antybiotyki, magn B6 3 razy dziennie i ciążowe witaminy w tabletkach. Jak widzę wodę mineralna to mam ochotę sie schować pod łóżko ale dzielnie pije i pic będę do 4l na dobę. Nie dostałam żadnej diety jedli chodzi o jedzenie ale z płynów mam przyjmować głownie wodę mineralna i jogurty pitne. Położne odradzają soki i napoje gazowane bo one są dłużej w żołądku niż woda, która od razu przelatuje a jogurty wiadomo zawsze na tak przy antybiotyku. Na razie wiem tyle... Podobno nie jest najgorzej ale najlepiej tez nie. Ważne ze jest poprawa ;) pisze z telefonu wiec jest pewnie milion błędów ;)
 
reklama
Do góry