reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Mea, razem z tatą i babcią dzierżawimy stoisko w Sukiennicach, handlujemy pamiątkami i troszkę biżuterią ;) więc moja praca polega na siedzeniu na taborecie/staniu i obsługiwaniu klientów w maleńkim stoisku :) ale tam nie mamy ani ogrzewania, ani klimatyzacji, kilka razy w ciągu godziny muszę wskoczyć na taboret coś zdjąć z wyrzej półki, szybko kucnać coś dołożyć, odebrać dostawę, mieć oczy dookoła głowy bo kradną... no i nie raz nie mam możliwości nawet przez 3 godziny niczego zjeść czy pójść siku... lubie to zajęcie, bo nie raz spotykam na prawde ciekawych ludzi ale jednak wchodzenie na taboret, czy dźwiganie kartonów z dostawą nie jest zbyt bezpieczne dla ciężarnej :)

To Ty nawet nie miej żadnych wyrzutów, że teraz nie pracujesz, bo powinnaś uważać i się oszczędzać, a to nie łatwe warunki do pracy dla ciężarówki :) Może Cię kiedyś odwiedzę w tych sukiennicach bo uwielbiam Kraków :)
 
kolorlove, gratuluję córeczki!!!

ja też miałam dzisiaj wizytę...wszystko w porządku, szyjka długa i zamknięta... z Synkiem wszystko w jak najlepszym porządku, waży około 1300g i był ułożony pośladkowo...ale to akurat u mnie nie robi różnicy nawet jak miałoby tak zostać :) następna wizyta za 4 tyg. plus zrobić morfologię, mocz i Hbs.

na wzmożone upławy polecił mi Provag...bo on przywraca właściwą florę ukł. moczowo - płciowego
 
mi kazal zrobic lekarz kolo 32 tyg jak bylam na usg polowkowym bo usg mam osobno i ginekologa osobno bo on u siebiez nie mam w gabinecie aparatu i tak czekam do 7 kwietnia czy laskawie da mi skierowanie jeszcze na darmowe usg czyli na nfz czy se puknac bede musial za kase i tak wybulilam teraz ale to moje widzi misie z tym 3 d hehe ale warto było oj warto :-)
 
Badanie prenatalne 3 trzeba zrobić za swoja kase juz nie jest refundowane jak 2 poprzednie o ile ktos byl na Nfz
Van to ty masz niezlego klocuszka e sobie
 
reklama
Do góry