reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Ja wlasnie po 1 pobraniuna czczo I wynik idealny teraz 2h czekania na nast po wypiciu oranzadki ale Jestem dobrej mysli :)

Klaudyna &&&
 
reklama
Ja po wizycie w sumie jest ok, ale USG niestety nie mialam, no i kiepskie wyniki początek anemii i powiedziałam o twardym brzuchu i kazała mi brać aspargin na te skurcze a na anemie biofer folic oba dwa razy dziennie, brała ktoras z was jakiś z tych lekow? Gratuluję udanych wizyt i powodzenia dla wizytujących jutro :-)
 
Ostatnia edycja:
Klaudynaaa ja dostałam na anemię dokładnie to samo ;) Ja dzisiaj sobie kupiłam Prenatal Uro Care po telefonicznej konsultacji z moja Gin bo ciagle mam wrażenie, ze muszę siku... A jak już za przeproszeniem siedzę na toalecie to może mi sie uda 3krople wysikać -.-
 
reklama
Klaudynaaa ja brałąm asparagin 3x2 tabletki . okropienstwo ! czułam sie po nich gorzej , miałam wieksze skurcze niz przed zastosowaniem . Wiec je odstawilam.
 
Do góry