reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Już wczoraj kontaktowalam się z lekarzem... dziś ma rozwiązać problem ...liczę na to że to nagranie jeszcze jest gdzieś u niego i musi tylko zgrać nową płytę ...dan zac:-)
 
dziewczyny.. mam pytanie... dziś byłam na usg 3D/4D.. badanie trwało długo było bardzo fajnie, mała nie szczędziła min i uśmiechów- polecam każdej z Was... dostałam płytkę do domu... i tu pojawił się problem.. nie mogę odtworzyć jej w domu... widać, że coś jest na niej zapisane, ale nie ma obrazu!! zupełnie nic... nagranie trwa tyle ile badanie... ale bez obrazu:-:)-(... próbowałam otwierać różnymi programami... na wiele sposobów i bez sukcesu... czy myślicie, że da się to jakoś odratować, czy jak jutro zgłoszę się po drugą to uda się ją ponownie nagrać bez konieczności ponowienia badania ?? nie chcę robić mojemu lekarzowi problemów...ale tak zostawić tego nie mogę... co myślicie?



Ja miałam tak samo, ściągnij sobie program Dziobas Player
 
khess 87 - dziwna sprawa z tą płytką, bo fakt jeśli widzi,zę coś nagrane, to powinna być wina sterowników, kodeków. Nie jestem specem i nie wiem co poradzić, ale jeśli lekarz rozwiąże problem to będziesz miała nagranie:)
 
reklama
byłam u 2 informatyków, którzy stwierdzili, że płytka jest źle nagrana... tzn. nagranie jest, ale bez obrazu.. ściągnę jeszcze ten program, o którym wspomina Paula29... może się uda.. a jeśli chodzi o reakcję lekarza, to niestety mam teraz z nim ograniczony kontakt, bo przebywa chwilowo w szpitalu.. dzień mojego usg był ostatnim przed jego zabiegiem ...stąd też muszę czekać na rozwiązanie sprawy... jednak nie odpowiedział mi czy uda się to odratować,,,,:szok:


ps. dziobas mimo wdzięcznej nazwy też nie otworzył filmiku... jest ewidentny błąd nagrania...:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry