reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Dziewczyny gratuluje synusiow i corosiow ;-)!

Ja po wizycie u mojej gin. Uspokoiła mnie troszkę, kazała się nie martwić na zapas. Powiedziała ze trzeba to po prostu obserwować, ze powinno się samo 'naprawić' a jeśli nie to nie SA to ciężkie wady, ze dzieciaczki normalnie z tym żyją, oczywiscie SA ograniczenia dla nich wysilkowe i trzeba to kontrolowac systematycznie ale rozwijają się prawidłowo.
Zmierzyła mi szyjkę - 3,5 cm, muszę zacząć jeść więcej produktów z żelazem żeby mnie anemia nie dopadla bo hemoglobina mi spadla .

gaska bedzie dobrze - ty sie poloz i wyspij spokoj jest teraz najwazniejszy :) (tylko nie mowcie mi tu teraz "i kto to mowi"

Ja też, dwójeczka za jednym zamachem :) Ale dla mnie to jest nie do wyobrażenia, że w dzisiejszych czasach takie rzeczy się zdarzają. Ale nawet ostatnio w kolejce do mojej gin, rozmawiały dwie babeczki i jedna pyta drugą jak tam dzieciaczek się chowa, a ta, że na porodówce okazało się, że ma bliźniaki. Szok :)


heheh w to raczej ciezko uwierzyc
 
Gaska jak dlamnie super wiadomosci
U mnie juz troszkr gorzej robi mi sie rozwarcie z tego to twardnienia brzucha w sobote do szpitala na kontrolne usg. Wiec tylko musze wytrzymac szczesliwie do 30 tyg.
 
Gaska a nie mowilam. Bedzie dobrze:-) moze wszystko sie cofnie samoistnie, a nawet jesli to po jakims czasie na pewno. Dzieci sa silne, maja wyjatkowe i szybko regenerujace sie organizmy :-) Sciskam Cie mocno teraz odespij te wszystkie nerwy
 
tekla a to crp [badanie - chhba tak sie nazywalo] kiedy bedziesz miala wynik?

Emotion CRP jest szybko zazwyczaj tego samego dnia. Troszkę mi spadło ale i tak podwyższone jest. Dzień przed wigilia miałam 21 a przed wczoraj 16. Prawdopodobnie mi skoczyło przez guzki na nogach (w pierwszej ciąży miałam identyczne, to jest prawdopodobnie rumień guzowaty ciężarnych) więc chyba lekarz az tak sie nie przejął jak kiedyś skoro mnie puścił do domu. W sumie wtedy nie było wiadomo skąd to, a teraz wiadomo, że to raczej nie żadna infekcja w pochwie spowodowała wzrost tego dziadostwa tylko raczej te guzki. Od razu odpowiem Ci na pytanie z głównego :-) do 15.01 mam leżakować w domu. Miałam wrócić 14, ale ugadałam sie na 15 żeby egzaminy napisać (siara teraz będzie jak nie zdam więc sie muszę przyłożyć :). Nie muszę brać żadnych leków ani mieć podłączonej kroplówki więc bez sensu leżeć w szpitalu tylko po to żeby czekać jaki jest wynik. I plan jest taki: jak przyjdę i wyniki będą dobre to na drugi dzień zakładają szew a jak sie okaże że jakaś bakteria jest w pochwie to trzeba będzie ja wytępić, zrobić wymazy jeszcze raz i jak juz będzie dobrze to założą szew. Więc siedzę i modle się żeby nic tam nie wychorowali. No a później czeka mnie oszczędzający tryb życia już do końca ciąży. Będę leżakować w domu i pewnie częściej jeździć na kontrolę.

Gaska jak dlamnie super wiadomosci
U mnie juz troszkr gorzej robi mi sie rozwarcie z tego to twardnienia brzucha w sobote do szpitala na kontrolne usg. Wiec tylko musze wytrzymac szczesliwie do 30 tyg.

Kaira, a nie myślą o tym żeby załozyc szew lub krążek?

Gąska
, SUPER!! Cieszę się, że jesteś spokojniejsza
 
Chyba nie ma ;)
Ale jak zdarzają się cuda, że kobieta myśli, że jest w pojedynczej ciąży, a na porodówce rodzą się bliźniaki, to myślę, że wszystko może się zdarzyć;-):-D
a no w sumie.. ja kiedys tu tez pisalam o kuzynce mojej kolezanki - miala miec blizniaki chlopca - a drugie niewiedzieli co.. i pozniej okazalo sie ze miala chlopca + parke :)

tekla23 to trzymam kciuki zeby bakterii ie bylo
tryb życia już do końca ciąży. Będę leżakować w domu i pewnie częściej jeździć na kontrolę.



jaka roznica miedzy szwem a krazkiem?
szwagierka miala krazek - 'bo szwow juz nie zakladaja' jak twierdzila?
 
reklama
Do góry