reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

ImageUploadedByForum BabyBoom1388054494.240816.jpg
A to moj najdroższy przedswiateczno-szpitalny prezent :)) wszyscy mówią ze ma moje usteczka :-) i choć niewiadomo jaka płeć to po tym zdjęciu mam prawie pewność ze to Pola moja kochana :-)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388054494.240816.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388054494.240816.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Skodzia a gdzie ty tu widzisz chłopaka? Te duże usta ? :-)) jest mi obojętne byle było zdrowe :-) ale intuicja mowi mi ze to pola :-)
 
Witam :-) Maz ozyl calkiem w dobrej formie hehe.

Tekla ja tez sie obudzilam glodna jak wilk ojjj i tak mam codziennie :-D

Werka fajnie, ze moglas wczesniej zobaczyc sie z dzidziusiem, ale lepiej nie miec powodow do takich nadprogramowych spotkan ze strachem w oczach. Ja do polowkowego juz czekam 5 tyg, a jeszcze kolejne 3 wiec sie naczekalam.

W ktorym miesiacu najlepiej isc na USG 3D?
 
reklama
Do góry