reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Dostałam dzisiaj wyniki amnipunkcji - narazie metodą FISH i wykluczyły podstawe wady genetyczne, wynik PRAWIDŁOWY kariotyp męski :)

Staram się być ostrożna, pełne wyniki za 2 tygodnie, a potem USG połówkowe itc.
Spokojna będę jak urodze zdrowe dziecko, ale i tak radość ogromna.

Dziękuję bardzo za Wasze ciepłe słowa - napewno pomogły i nadal trzymajcie kciuki mnie i mojego chłopczyka :)[/QUOTE
super wieści!!! bardzo się cieszę :tak:

Aparatka ogromnie sie ciesze, gratulacje! Wiedzialam, ze bedzie dobrze!



My juz po wizycie. Wszystkie pomiary w normie, szyjka zamknieta, dluga. I znamy plec. Rureczki beda miec SYNKA! :-D

gratulacje

Zobacz załącznik 600735
A to moj najdroższy przedswiateczno-szpitalny prezent :)) wszyscy mówią ze ma moje usteczka :-) i choć niewiadomo jaka płeć to po tym zdjęciu mam prawie pewność ze to Pola moja kochana :-)
śliczny maluszek:tak:

ja wizytę mam 03 stycznia na razie jeszcze bez usg, umawiać się na połówkowe będę po wizycie oczywiście w 3d :tak:
 
reklama
najlepiej polowkowe robic albo tak do 26 tyg ... bo potem dziecko juz jest na tyle duze ze sobie na 3d poogladasz nozki glowke i wgole a calego malucha juz nie dasz rady zlapac ... no ale im pozniej tym wyrazniejsze rysy wiec i ladniejsze zdjecia ... twoj wybor :)
Dziękuję Mea za podpowiedź, nawet nie wiedziałam, myślałam że zawsze zdjęcie obejmie całego maluszka :tak:

Będę musiała z mężulem przegadać temat, szczerze już nie mogę doczekać się połówkowego, że chętnie poszłabym na 3D wcześniej już zaraz natychmiast... Kurczę a może zapytam doktorka czy połówkowe 3D mogę zrobić w innym miejscu bez Niego, nie wiem czy na to mi pójdzie. Bo w szpitalu 3D nie ma (a mój lekarz wynajmuje tam sprzęt), bo przecież na 3D też mi określą wszystkie parametry, przepływy, serduszko itp. prawda?

Mia i Mea to my wszystkie wizytujemy w piątek (tylko ja bez USG)
 
ja juz sie nie moge doczekac !!! miesiac to jest strasznie duzo pomiedzy wizytami ... no i teraz juz teoretycznie polowkowe usg moge robic (po 18 tyg) ale jak znam mojego gina to przesunie na kolejne dopiero ...
 
ja juz sie nie moge doczekac !!! miesiac to jest strasznie duzo pomiedzy wizytami ... no i teraz juz teoretycznie polowkowe usg moge robic (po 18 tyg) ale jak znam mojego gina to przesunie na kolejne dopiero ...
No to Mea ja miałam prenatalne w 13tc1dc to w 20 będzie równe 7tyg bez USG, to dopiero oczekiwanie, a normalne wizyty mam co 3 tygodnie...
 
No to Mea ja miałam prenatalne w 13tc1dc to w 20 będzie równe 7tyg bez USG, to dopiero oczekiwanie, a normalne wizyty mam co 3 tygodnie...
pierwsze usg miałam w 6 tyg, drugie w 11 tyg i do tej pory nic, następna wizyta jak już pisałam 03 stycznia i też bez usg, a wizytuje co 3-4 tyg...
 
Ja niewiem jak wy wytrzymujecie:-) dla mnie miesiac to bardzo dlugo a co dopiero tyle czekac:-)

Ja dopiero 20stycznia mam i juz bym chciala. Ja polowkowe mam u swojego lekarza i ide na 4d co 4 oczy to nie 2:-)
 
hah to ja chyba najszybciej wizytuje - w czwartek - 2 stycznia z USG mam nadzieje,
polowkowe sobie chyba zrobie 2 tyg pozniej - jak bedzie juz 20 tydz [maz bedzie tez wtedy na weekend]
Ale to sie jeszcze zastanowi :D W ostatniej chwili pewnie :)
 
reklama
Ja wizytę mam 8 z usg , a prenatalkę II dopiero mnie zapisały na 17 lutego to bede miec 23 tydzień.To wcześniej podejrzy mi gin bo wizyty mam co 3 tyg..Dziś odebrałam wynik pappa i jest ok.Ulżyło mi na koniec roku.Bo niby robiliśmy kariotypy i nam nie wychodzi zeby mogło być chore dziecko, prenatalka usg też dobrze, to zawsze jest jakaś niepewność.
Tekla kiedy idziesz do szpitala>?
 
Do góry