reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Aparatka- super wieści, ja też się poryczałam, tak z radości.
Rureczka- gartuluję, pięknie ja też marzę parce, ale co będzie to będzie, a Krzysztof to moje ukochane imię-mój m ma tak na imię:)
 
reklama
Aparatka kochana ależ się cieszę, aż łezki poleciały. Pamiętasz historię forumowiczki z cpp o której Ci pisałam na początku? Zobaczysz Twoja dzidzia tez udowodni lekarzom, że czasami te wszystkie badania można o kant d... rozbić i będziecie naszym drugim forumowym CUDEM!!!!!


My juz po wizycie. Wszystkie pomiary w normie, szyjka zamknieta, dluga. I znamy plec. Rureczki beda miec SYNKA! :-D

Ale super hihihih coś tak czułam, że bedzie ogonek :-D
 
Apartko super wieści!!!!!!!!! Gratuluję
Rurka Gratuluje synuśka, mój pewnie okaże sie dziewczynką, ale i tak sie cieszę.
Więc kto zaczyna wizyty po świętach
 
Dostałam dzisiaj wyniki amnipunkcji - narazie metodą FISH i wykluczyły podstawe wady genetyczne, wynik PRAWIDŁOWY kariotyp męski :)

Staram się być ostrożna, pełne wyniki za 2 tygodnie, a potem USG połówkowe itc.
Spokojna będę jak urodze zdrowe dziecko, ale i tak radość ogromna.

Dziękuję bardzo za Wasze ciepłe słowa - napewno pomogły i nadal trzymajcie kciuki mnie i mojego chłopczyka :)
Gratuluje pierwszych pozytywnych wiesci ! Kolejne napewno beda takie same!
Dalej trzymamy kciuki!

rurka gratuluje:)
 
reklama
Aparatko super wiesci :-*:-*:-*
Rurciaaaaa ale czad, w myslach stawialam na core a tu fajnie chlopaczek :-) gratuluje serdecznie! To moze te moje wymioty tez byly na chlopca ??? Oby :p
Werka tak luteina jest taka nieprzyjemna, ja na samym poczatku latalam jak wsciekla do lazienki sprawdzac czy to nie krew przypadkiem, ale potem sie ogarnelam. Jeszcze jak dwie jednoczesnie wkladasz to powodz jest. Ja sobie zawsze wkladke bardziej do przodu wysuwam zeby bielizny nie zabrudzic. Juz marze zeby odstawic, ale u mnie pewnie do porodu bede brac :-(
 
Do góry