reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Cześć wpadłam zobaczyć jak po wizytach :tak:

Tekla gratuluję dzidzia cudo :-)

Sarenko, Kaira również gratuluję udanej wizyty :tak: proszę się oszczędzać i nie dźwigać bo lanie online spuszczę :-D

cieszę się razem z Wami :-) dziewczyny :-) super!
 
Tekla jesteś?
Syrenko Gratulacje i skończ dzwigać
aparatko Przytulam i mam nadzieję że bedzie wszystko ok.A jak obrzek się zmiejszył to dobrze
Ja też po wizycie z dzieckiem dobrze, ma 70 mm brykał sobie w końcu dogonił do termin z om.Szyjka dalej przekrwiona,może plamić, luteina dalej,oszczedny tryb życia.I mam jakiegoś mięsniaka do obserwacji czy sie powieksza.
A to fotka z zeszłego tyg.
Zobacz załącznik 599700

Gratulacje, najważniejsze że z Dzidziusiem wszystko dobrze!!! A Ty odpoczywaj :)

No i jestem, padam na ryjek.

Kaira, oszczędzaj sie jak najwięcej!

U nas na wizycie wszystko oki z maluszkiem, ma całe 62mm, NT 1.05, kości nosowe obecne, niestety maluch dupka się wypiął i ni chuchu nie dało się podejrzeć co kryje między nóżkami. Ja za to dostałam skierowanie do szpitala na 7 stycznia w celu założenia szwu. Lekarz powiedział, że szyjka na ta chwile wygląda dość dobrze, ale profilaktycznie założymy szew. Tym bardziej, że ona do długich nie należy. W tej chwili ma 25mm... Lekarz powiedział, że jak wszystko dobrze pójdzie to wyjdę 13 lub 14 stycznia - i tutaj trochę jaja wyszły bo 14 i 15 stycznia mam egzaminy w szkole (robiłam sobie logistyka) Więc może być tak, że nici z egzaminów i za rok będę musiała się ubiegać o dopuszczenie do egzaminu państwowego. Ale mam nadzieje że wsio pójdzie dobrze, wyjdę tego 14 rano i pójdę prosto na egzamin :-)

No i fotencje dla e-ciotek:

Zobacz załącznik 599632 Zobacz załącznik 599633 Zobacz załącznik 599634

Śliczny Dzidziuś :) mam głupie pytanie tą szyje to na usg mialas mierzone? czy podczas badania ginekologicznego? bo moj lekarz jak badał mnie to mowił szyja ładna, zamknięta, ale nigdy nie mówil jaką ma długość
 
tą szyje to na usg mialas mierzone? czy podczas badania ginekologicznego? bo moj lekarz jak badał mnie to mowił szyja ładna, zamknięta, ale nigdy nie mówil jaką ma długość

Najpierw lekarz mnie obejrzał na fotelu, powiedział, że wszystko dobrze wygląda, a później dokładnie sprawdził szyjkę na USG. Powiedział, że cala zamknięta i zmierzył długość.
 
ja bym chciała podejrzeć dzieciaczki w 3d, mój lekarz nie ma takiego sprzętu a w innych klinikach 300-350 zł szok;/ ale poród będzie za darmo (nie licząc kaw i czekolad dla pielegniarek) to chyba się zdecydujemy :)
 
Dziewczyny napiszcie proszę jak u was wyglądają wizyty kontrolne, te comiesięczne. Mam spore zastrzeżenia co do jakości moich, ale nie mam porównania. U mnie lekarz tylko spisuje do karty ciąży wyniki badań i daje skierowanie na kolejne. Nawet mnie już teraz nie bada, nawet nie dotyka, żadnego usg oczywiście. O wszystko muszę się sama wypytywac i ciągnąć go za język żeby mi w ogóle coś powiedział. Ale może to norma?
 
Ciastko ja na każdej wizycie mam USG i p.doktor bada mnie 'ręcznie' :-) , oprócz tego mam mierzone ciśnienie zawsze no i pokazuje wyniki, lekarka wpisuje je w kartę ciąży i daje kolejne zalecenia, oprócz tego odpowiada oczywiście na wszystkie moje pytania, których zazwyczaj mam mnóstwo :-)
 
reklama
Ciastkozkremem na każdej wizycie jestem badana na fotelu gin. mam mieżone ciśnienie, poza tym miała robione dwa razy usg, na ostatniej wizycie (bez usg) przejeżdzał mi po brzuchu taką maszyną gdzie słyszałam bicie serdusza maleństwa
 
Do góry