reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

:-)Witam Was " nieznajome" czerwcowe mamusie...pierwszy raz w ogole na forum takze mam nadzieje ze moge sie dolaczyc...:) ja tez mam nadzieje ze bede czerwcowa mamusia:) gdyż poprzednie 2 ciąże niestety nie skończyły sie dobrze....ale mam synka z pierwszej ciąży:):) moje szczescie ma 4 latka.. jestem teraz pełna nadziei...7 tydzien i 5 dni...do lekarza ide 12 listopada i bedziemy sie zastanawiac jak to wszystko rozegrac zeby było dobrze...także miło Mi Was poznać :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczynki
Jesteście kochane.
Ja wczoraj byłam u gin, no więc nie krwawię, ale rano zrobiłam wyniki i mocz ywszedł beznadziejnie eryt, świeże 3-5 erytrocyty wyułgowane 10-15 leukocyty 1-3 no i cieżar większy i się okazałao, że to od tego przy podcieraniu widziałam krew. Widziałam moje maleństwo, serdusio biło jednak dr po wymierze znów określiła, że tj 7week i 3 day, tak jak tydzień temu. Na fotach które dostałam widać, że dziecko urosło i to znacznie, także wydaje mi się , że poprzedni pomiar był zły. Miałam wczoraj odpisać, ale była taka kolejka, że czekałam do dr 2,5godz. Przepraszam, za nerwówkę jaką Wam zgotowałam.
Super ,że z Waszymi dzidziami wszytsko oki, a co do badań to w morfologi tez mam dośc spore odchylenia, ale chyba to nie wpływa zbytnio na dziecko, Ostatnio tracę formę, bo wymiotuję, także może od tego. A no i dostałam furagin 2 tabs na nockę i ma być dobrze.
 
Misio123 a Ty jedz żurawinę suszoną, albo pij soki żurawinowe, bądź kup sobie żuravit i łykaj to bezpieczne a ten ocztyn zasadowy to prawdopodnie od małej ilości soków i owoców także musisz go zakwasić no i możesz łykać wit C bądź jak możesz to jedz dużo owoców i warzyw bogatych w wit C.,
 
Sarenka bardzo się cieszę, że wszystko w porządku z dzidzią :) Teraz tylko popracuj nad poprawą wyników i byle do czerwca;-)

A mnie wizyta czeka dzisiaj o 18. Spisałam sobie pytania na kartce, bo ostatnio zapomniałam zapytać o najważniejsze rzeczy:zawstydzona/y: Kurcze, brzuch mnie z nerwów rozbolał.
 
Witam Was !!
Ja jutro mam kolejne USG, pierwsze miałam 10.10.13 i wyszło mi, że to 5 tydz. 3d.
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
))))jeszcze nie wiele było widać, ale liczę na to, że jutro moje oczy ujrzą cudowny widok !!
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
) co do mdłości i wymiotów...to miewam również... szczególnie rano.. ale żeby były jakoś szczególnie uciążliwe to nie
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
a termin narodzin wyznaczył na 5 czerwca, ciekawe czy jutro też będzie podobnie oszacowane, pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry