reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
ja dzis juz po wizycie jestem ... GBS pobrany, wyniki za tydzien ...
z najwazniejszych wiesci - mala jest obrocona główkowo wiec liczymy na naturalny poród !!! jednak te ostatnie akcje ze skurczami i bolami to byl wlasnie obrot z czego sie niezmiernie ciesze !!!
gwiazdka juz jest duza i wazy 2718g ... wg pomiarow 35t4d nogi dlugie bo az 37t4d i troche mniejszy brzuszek 34t1d - bedzie modelka z dlugimi nogami i malym brzuszkiem :) czyli dluga i chuda ... maz tylko zapytal "ciekawe po kim??" bo raczej my do dlugich i chudych nie nalezymy :)
ogolnie wg usg termin na 28 maj ale doktorek tak ze mna gadal jak bysmy sie juz mieli nie widziec przed rozwiazaniem ... ktg tylko jak by sie cos dzialo ... wizyte mam na 26 maj wyznaczona ale albo bedzie albo nie :) oczywiscie wszelkie dolegliwosci lapia sie w kategorie "to juz normalne na tym etapie ciazy" juz może wszystko bolec, już moze sie napinac i takie tam ... ogolnie total light :) wiec przechodzimy w tryb "waiting is good" :) torbe trzeba zaczac pakowac i byc gotowym na wszelkie sytuacje
 
Mea cieszę się z Tobą, super że mała rośnie jak na drożdżach - hehe długie nogi musi mieć po ciotce Skodzi, ale z mniejszym brzuszkiem bym polemizowała :-D
 
reklama
Do góry