reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

ale slodkie zdjecie ja juz sie nie moge doczekac swojego usg chyba nie wytrzymam do 35 tyg i zrobie wczesniej .gratuluje wszystkich wizyt i &&&& za jutrzejsze
 
reklama
23+5.jpg
Moja córeczka Urszulka waży 524 g, pewna widzialm buleczke:-D wszytsko jest jak nalepiej :-) wszytsko rozwiniete tak jak trzeba slyszlam bicie serduszka i widzialam kazda czescia ciala:D lozysko mam na tylnej scianie, czyli podobno bardzo dobrze, bo ja sie nie znam na tym :p prawidlowa ilosc plynu owodniowego, lekarz powiedzial ze "Jest córka i jest wszystko dobrze" .
Jestem taka szczęśliwa mowie wam :-D
trzymam kciuki za wizytujące jutro :-*
 

Załączniki

  • 23+5.jpg
    23+5.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry