reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Hej
Gratuluje wizyt, Mea śliczny bobas, Klaudynka, moja ginka też potwierdziłą dziś córeczkę:)
Moja mała ma się dobrze waży 650g mao ją widziałam za to ginka długo Ją ogądała, wkońcu najważniejsze by była zdrowa, nie wiem czy Ją coś zaniepokoiło czy chciała dokłądnie pomierzyć, w każdym razie powiedziała, że małej pieknie serduszko bije no i pokazywała mi śiczne stopy moje córci.
Bobofrutek-ja mam podobny wynik z tym że śuz i bakterie, po posiewie wysza coli 10 do 5 także dostałam agumentin, po 5 dniach od zażywania antybiotyku powtórne badanie moczu. Mam jeszcze przyjmować luteinę, któraś z Was jeszcze to stosuje?
 
sarenka mi przepisal gin kefex antybiotyk i wit c. i jak skoncze to mam powtorzyc badanie moczu. chyba najlepiej po skonczeniu odczekac ze dwa dni zeby wyinik nie byl sfalszowany przez leki? ja nie mialam takiego posiewu co za rodzaj bakterii mam
 
mea, klaudynaaa gratuluje udanych wizyt :) I Uleczki :))

kolorlove ja w 2 ciazy do konca nie wiedzialam a mialam.juz corke w domu wiec jak sie syn urodzil to byla mega niespodzianka! :) ale ze dal mi ostro popalic to nawet nie cieszylam sie az tak odrazu tylko po kilku min dotarlo ze mam parke w domu :)
 
Witajcie. My dziś wizytowaliśmy. Pan doktor potwierdził, że na 100% DZIEWCZYNKA :) ale tak się ułożyła na brzuszku że tylko pupę wypięła a z twarzy tylko profil było widać a w zasadzie lewy policzek i ucho :) ogólnie wszystko w porządku, rośnie jak na drożdżach teraz ma 902gramy :szok: , termin z usg wychodzi na 9.06. Poza tym ok szyjka 39mm. Sporadycznie mi brzuch twardnieje, ale powiedział, że mam sobie magnez przez tydzień zwiększyć a później normalnie. Oprócz tego dorwała mnie lekka jelitówka tzn, biegankę miałam,ale powiedział, że smectę mam kupić i pić no i dietka kleikowa :) najważniejsze, że z Mlutką wszystko w porządku. Trzymam kciuki za Wszystkie mamusie, obyśmy do czerwca wytrwały bez problemów :) czekam na relacje pozostałych!!!
 
reklama
Do góry