reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
gratuluję dobrych wieści, śliczny Skarbuś :-)
Ja też po wizycie, jest wszystko w porządku:-) dostałam skierowanie na badania, no i ta glukoza, ciekawa jestem co to będzie :-) Zostałam poduszona tam gdzie trzeba:-) no i co najważniejsze, na 90% będę mieć moją małą Uleczkę :-D
 
gratuluję dobrych wieści, śliczny Skarbuś :-)
Ja też po wizycie, jest wszystko w porządku:-) dostałam skierowanie na badania, no i ta glukoza, ciekawa jestem co to będzie :-) Zostałam poduszona tam gdzie trzeba:-) no i co najważniejsze, na 90% będę mieć moją małą Uleczkę :-D
gratuluję córci :happy2:

Urszulka - śliczne imię !!!
 
ja juz po wizycie ... mala wazy 988g i znowu jest tydzien mniejsza w stosunku do wieku ciazy (na 26 tydzien a jutro koncze 27) ale tak sie ciagnie juz dlugo wiec pewnie tak do konca zostanie (na usg robionego przez innego gina wtedy w gliwicach byla taka sama sytuacja wiec widocznie mala jest mniejsza niz nakazuja ksiazki :) najwazniejsze ze rosnie rowniutko i caly czas te wymiary sa spojne) tym razem udalo mi sie zobaczyc buzinke i stopke :) pialismy ze smiechu jak zaczela ruszac paluszkami w stopie i nia do nas machac :)
na wyniki nawet nie marudzil mimo ze nei najlepsze sa ... ale powiedzial ze przy przeziebieniu to i tak fajne wiec nie panikujemy :) mam zgode na ruszanie sie i szkole rodzenia ale zakaz basenu ;/ ciagle sa bakterie w moczu wiec nie ma szans na plywanie ... moge za to migac z kijami, na orbitreku wiec nie ma zle :)

moj szkrabek
Zobacz załącznik 613400

Gratuluję dobrych wieści :)
Niunia śliczna

gratuluję dobrych wieści, śliczny Skarbuś :-)
Ja też po wizycie, jest wszystko w porządku:-) dostałam skierowanie na badania, no i ta glukoza, ciekawa jestem co to będzie :-) Zostałam poduszona tam gdzie trzeba:-) no i co najważniejsze, na 90% będę mieć moją małą Uleczkę :-D

Gratuluję córeczki :)
 
powtorzylam dzis wyniki moczu i te leukocyty nadal sa 20-30 . tak jak bylo poprzednio. sama juz nie wiem co robic. dzwoonilam do gina ale nie odbiera pewnie pacjentki ma.

miala takie leukocyty w moczu ktoras z was? jak to leczylyscie?


gratuluje udanych wizyt :)
 
gratuluje udanej wizyty kurcze fajne te zdjecia u nas takie cudo kosztuje ponad 200 zł :szok:wiec sie zastanawiam czy warto o tak dawac 200 zł ale jak kogos stac to czemu nie

ja mam 3d na kazdej wizycie :) i nie doplacam ekstra ... jedynie jak bym chciala film to bym doplacala :)

powtorzylam dzis wyniki moczu i te leukocyty nadal sa 20-30 . tak jak bylo poprzednio. sama juz nie wiem co robic. dzwoonilam do gina ale nie odbiera pewnie pacjentki ma.

miala takie leukocyty w moczu ktoras z was? jak to leczylyscie?


gratuluje udanych wizyt :)

z tego co mi gin mowil w ciazy moga byc podwyzszone ale czesto jest to wynik jakiejs infekcji ... ja mam podwyzszone i bakterie ale powiedzial ze za malo na antybiotyk ... mam jesc zuravit
 
a tez masz takie wysokie? norma jest do 5 u mnie w lab. mialam juz kuracje uroseptem ale nie za wiele widac pomoglo :(

dzodzwonilam sie di gina. maz pojechal po recepte na leki na to zapalenie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry