reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Dagos gratuluję:tak:

synek potwierdzony, gin powiedział że nie ma wątpliwości, poza tym z dzieckiem wszystko ok, serduszko pięknie bije, moje dziecko jest już całkiem spore ma 959 g, lekarz stwierdził że wg usg jest dwa tygodnie starsze albo znów mam cukrzycę... zobaczymy we wtorek kiedy będę robić glukozę

Dorodny bobasek :) Mi też lekarz na usg połówkowym stwierdził, że ciąża jest starsza o 2 tygodnie według rozmiarów dziecka, ale mój ważył 660g, a byłam w 22tyg lub 24tyg według nowych pomiarów.
O cukrzycy nic nie mówił, trzymam kciuki za dobre wyniki glukozy.
 
reklama
super dziewczyny, że wszystko dobrze z waszymi Skarbami:* ja muszę poczekać do 3go marca na wizytę a USG dopiero 7go na prenatalnych, już się nie mogę doczekać i może poznam płeć Dzidziulka :-) no i dostanę skierowanie na glukozę, boje się tego :baffled:

powodzenia jutro dla mamusiek co mają wizyty :*
 
No to ja już po wizycie :-) Dziś akurat nie miałam badanej szyjki, ale za 2,5 tygodnia kolejna wizyta, więc na niej będę miała badaną. Ostatnio z szyjką było wszystko ok, więc spoko. Słuchaliśmy serduszka dzidziusia i lekarz powiedział, że silny jest i zdrowo rośnie :-) Ciśnienie jak zwykle podwyższone na maxa, ale w domu mam ok, więc to syndrom białego fartucha :p Dostałam skierowanie na mocz, morfologię i przeciwciała Rh. USG będę miała 30-31 tydzień i już się nie mogę doczekac, bo może w końcu poznamy płeć maleństwa. Jedyne co mnie dziś przeraziło to moja waga... Lekarz powiedział, że powinnam przytyć ok. 12 kg. Ja startowałam z 57 kg a tu już 66 kg na wadze... Nie martwi mnie to jakoś bardzo, bo wszystko dla dobra dzidziusia, ale 12 kg, to przecież na pewno przekroczę, nie ma bata, bo jeszcze 14 tygodni zostało.
 
gratuluje udanych wizyt a tak pozatym to ja mam nastepna wizyte 10 marca i ostanio uslyszalam ze kolejne usg 32 tyg bo czeste usg jest szkodliwe i mnie ochrzanil lekarz ze chcem robic :-):-)
 
gratuluje udanych wizyt a tak pozatym to ja mam nastepna wizyte 10 marca i ostanio uslyszalam ze kolejne usg 32 tyg bo czeste usg jest szkodliwe i mnie ochrzanil lekarz ze chcem robic :-):-)

Niby nie udowodnione ;-) No ale co lekarz to obyczaj. Ja mialam od poczatku lacznie 4 USG w tym jedno podczas niespodziewanego pobytu w szpitalu. Jeszcze pewnie jedno czy dwa i bedzie koniec ;-)
 
reklama
Super, że same dobre wieści dziewczynki:)
- Ale super parka bliźniaków:)
- Synuś taki wyraźny, piękne zdjęcie:))
- Zdrówka wszystkim, niech maluszki rosną zdrowo:)
Ja mam usg co wizytę, badań też już sporo miałam, teraz koło środy muszę iść na to obciążenie glukozą troszku się obawiam... a 5.03 również wizytuję, mam nadzieję, że już się potwierdzi kogo noszę w środku.
 
Do góry