reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

jestem :)

Jestem po usg polówkowym, wszystko ok !!!! Bardzo się cieszę, lekarz przy każdym kolejnym pomiarze mówił że idealnie, pokazywał mi wszystko, po podwyższonym NT nie ma śladu. Lekarz jest pewien że dziecko jest zdrowe i że to NT bylo spowodowane nie do końca rowiniętym układem krążenia i limfatycznym w 11 tc.
Na usg genetycznym usłyszałam kilka razy, że drastycznie odbiega od normy, teraz na szczeście wszystko było idealnie w normie, siusiaczek tez na miejscu ;). Serce też zbadał, a za dwa tygodnie ide na szczegółowe badanie serca z dopplerem.
Dzisiaj w nocy prawie nie spałam z nerwów, ale chyba już naprawde mogę odetchnąć z ulgą.
Zresztą lekarz powtarzał mi to kilka razy i miałam wrażenie że cieszy się ze mną !
Dzięki ze trzymałycie za mnie kciuki :)

CUDNIE!!! Otwieram Piccolo !!!
 
reklama
Sarenka Gratuluję wizyty i jak dziewczyny radzą zmykaj do jakiegoś urologa :tak:

Aaparatka wspaniałe wieści :) serducho się raduje :tak:
 
Mocz tez mam nie za ciekawy, krew też, w poniedzialek ide na wizyte do mojej gin prowadzącej, ale to juz dla mnie takie" normalne" ciążowe problemy ;)) Ważne że synuś cały i zdrowy waży 274 g.
 
Sarenko gratuluję wizyty, obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia!


jestem :)

Jestem po usg polówkowym, wszystko ok !!!! Bardzo się cieszę, lekarz przy każdym kolejnym pomiarze mówił że idealnie, pokazywał mi wszystko, po podwyższonym NT nie ma śladu. Lekarz jest pewien że dziecko jest zdrowe i że to NT bylo spowodowane nie do końca rowiniętym układem krążenia i limfatycznym w 11 tc.
Na usg genetycznym usłyszałam kilka razy, że drastycznie odbiega od normy, teraz na szczeście wszystko było idealnie w normie, siusiaczek tez na miejscu ;). Serce też zbadał, a za dwa tygodnie ide na szczegółowe badanie serca z dopplerem.
Dzisiaj w nocy prawie nie spałam z nerwów, ale chyba już naprawde mogę odetchnąć z ulgą.
Zresztą lekarz powtarzał mi to kilka razy i miałam wrażenie że cieszy się ze mną !
Dzięki ze trzymałycie za mnie kciuki :)

Fantastycznie!!!! :-) Cudowne wiadomości! Gratuluję!!!!
 
reklama
Do góry