reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Odebralam wyniki wczoraj i wiecei co HbsAg mam 0.00 i strzalke w dol i nie jest to ani dodatnie ani ujemne. Wiecie o co w tym chodzi? To dobrze czy zle?

Antygen HBs – Wikipedia, wolna encyklopedia

na moje oko, to nie moze byc poziomu antygenu ujemnego. albo antygen jest (i wtedy jest powyzej zera), albo go nie ma (czyli jest zero). u Ciebie jest 0.00, czyli nie bylas zarazona tym wirusem, bo nie wytworzyly sie u Ciebie przeciwciala. i wnioskuje, ze nie bylas szczepiona przeciw HBS (ewentualnie bylo to tak dawno, ze przeciwcial juz nie ma). strzalka w dół moze znaczyc, ze po prostu: aparatura oznaczajaca poziom HbsAg w laboratorium oznacza go tylko do drugiego miejsca po przecinku, a Twoj poziom jest tak niski, ze aparatura go nie zmierzyla. mam nadzieje, ze zrozumialas w miare moj wywod i ze Ci pomoze;)
pzdr
 
Skodzia ja sie ciesze jak mam usg ale szczerze powiedziawszy to wolalabym miec 2 - 3 i tyle, mecza mnie ci lekarze juz!
Wiesz co moj lekarz mowi ze nie ma sensu robic wiecej USG jak wszystko gra, ufam mu wiec w sumie jakby chcial tylko zbijac kase to by mi kazal co wizyte USG robic bo chodze prywatnie, kazda wizyta co 3 tyg 100zl, USG tez 100zl, poki co mialam 2. Ale Ty mialas jazdy na poczatku prawda, wiec lepiej zeby Cie kontrolowali. Ja tez mimo ze jestem ciekawa to dla samej ciekawosci nie bede USG robic, tylko wtedy gdy zaleci mi lekarz, nawet juz teraz nie wiem czy 3D robic bo to tylko bajer.
 
No rozlozyl sie do badania jak trzeba :) lekarz nawet przyblizyl . To bedzie synus mamusi juz to wiem przed wizyta strasznie mnie kopal bo bylam zdenerwowana i chcial mnie uspokoic babelek.
 
reklama
Do góry