reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Mia to widze ze nasi lekarze podobnie podchodza, moj mowi ze polowkowe minimum od 20 tyg. Ale fajnie chociaz bylo serduszko uslyszec. Kolejna wizyte mam 24 stycznia. A USG 14.

oj podobnie, nie widziałam maluszka juz osiem tygodni, dlatego tak się juz nie moge doczekac usg, mój gin. przyjmuje w dwoch gabinetach w jednym ma usg w drugim nie, nastepna wizytę mam 23 stycznia
 
Gratulacje udanych wizyt! :)

ja wczoraj byłam u lekarza i z Dzidziusiem wszystko ok, ma ok 10 cm, z nóżkami ok 15 cm nie dało sie dokładnie zmierzyć
icon_smile.gif
lekarz powiedział że podejrzewa że może być dziewczynka, ale żeby jeszcze się nie nastawiać, dokładniej dowiem się na połówkowym. Najważniejsze ze z Dzidziusiem wszystko dobrze, gorzej z Mamusią.... bo zaczęła się anemia, jeszcze nie straszna ale już jest, mam jeszcze coraz większe leukocyty, dostałam co 2 dzien żelazo - sorbifer, mam pić dużo soków z buraków i marchewek i 1 raz w tyg wątróbkę
icon_razz.gif
i skontrolować u internisty czy wszystko z ukl oddechowym dobrze, bo nie wiadamo dlaczego mam takie leukocyty ale CRP w normie :)
tsh i ft4 w normie, tylko ft3 spadło poniżej normy i dostałam dodatkowy jod (oprocz tego co jest w femibionie)
 
Tak, choć moj lekarz sugeruje abym ok 18 tyg zrezygnowała z clexanu bo to tylko profilaktyka, nie mam wykrytych przeciwciał, ale sama nie wiem, skoro jest dobrze to po o zmieniać?

mam nadzieje że trochę poprawi mi się morfologia, wierze ze dietą mogę dużo zmienić :)
 
Tak, choć moj lekarz sugeruje abym ok 18 tyg zrezygnowała z clexanu bo to tylko profilaktyka, nie mam wykrytych przeciwciał, ale sama nie wiem, skoro jest dobrze to po o zmieniać?

mam nadzieje że trochę poprawi mi się morfologia, wierze ze dietą mogę dużo zmienić :)
Ja napewno nie zrezygnuje z clexane.Zmieniłam dawkę z 0,6 na 0,4 i acard. Hemoglobina z 15,4 na 13,5. Tez w tej ciazy nie mam wykrytych przeciwciał, ddimery idealne, inr czasy w normie. Moze niech zmiejszy dawkę na 0,2.Moja przyjaciólka jadła zelazo pilą soki buraczane, i jakies tam mikstury
 
reklama
Odebralam wyniki wczoraj i wiecei co HbsAg mam 0.00 i strzalke w dol i nie jest to ani dodatnie ani ujemne. Wiecie o co w tym chodzi? To dobrze czy zle?
 
Do góry