reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizytowo u lekarza - co i jak w brzuszku słychać? [bez komentarza]

patka, ja dopiero 6 dzień po porodzie i mam tylko lekkie plamienie. Dziś byłam u gin i powiedziała, że to normalne po cc. Co do szwów, to ja nie będę mieć zdejmowanych, bo mam jakieś rozpuszczalne :)
 
reklama
Patka- kurczę to niedobrze ,mam nadzieję ,że te leki pomogą Ci i wszystko ładnie zejdzie.
Lili- to dobrze ,że As w końcu leży i odpoczywa:tak:trzymamy za nią mocno kciuki
Kahaka- to dobrze znosisz połóg , fajnie
 
Kobietko, tak z dnia na dzień jest coraz lepiej. Najgorszy jest koszmarny ból pleców - ponoć kręgosłup "wraca" na swoje miejsce i krążki mi się przemieszczają...No ale takie uroki.
 
Kahaka- pomału dojdziesz do siebie :)najważniejsze ,że masz już swój skarb na świecie , ja to się boję porodu jak ognia ,ale zrobię wszystko żeby mieć swój skarb żeby chociaż jedno Bozia dała :)
 
Witajcie kochane .My nadal w dwupaku :-):-)
Na razie udało się powstrzymać wszystko.
Jestem już na patologii ciąży i od dziś mam tu laptopa,więc będę zaglądać codziennie do Was .

Aha ,Karolinka przy przyjęciu ważyła już pawie 1600 g ,dostała już 2 dawki sterydów na rozwój płucek .
Inwazyjne leczenie już zakończone.
Wróciłam na leki tylko doustne ,te które dostawałam w domu.
W razie silniejszych skurczy dostaję czapki rozkurczowe ,więc już spokojnie.
mamy sobie leżakować i rosnąć :-):-):-)
DZIĘKI WSZYSTKIM ZA KCIUKI !!!!!:tak::-):-):-)
Poryczałam się jak zobaczyłam ile osób kciuki kciuki trzyma na nas.!!!!!
To dzięki Wam się udało :tak::tak::tak:
jesteście niesamowite
DZIĘKUJĘ
 
As- fajnie ,że jesteś:-) i super ,że w dwupaku jeszcze troszkę wytrzymajcie:tak:
my tu z Wami cały czas jesteśmy myślami i nie dziękuj od czego ma się e-psiapsióły
;-)
 
Rozmawiałam z As dosłownie chwilę - jeszcze Jej nie cięli, jest pod KTG, pod lekami, pod stałą obserwacją, krwi upłynęło bardzo dużo, może uda się przetrzymać wszystko 1-2 dni, każda godzina się liczy. Psychicznie siada.
 
reklama
Do góry