reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizytowo u lekarza - co i jak w brzuszku słychać? [bez komentarza]

reklama
as trzymam &&&&&&&&&&&&.tak jak dziewczyny pisza dziecko silne,ty tez bedzie dobrze.najwazniejsze,ze lekarze tez profesjonalni.u mnie w szpitalu to by chyba padli na zawał....:dry: dacie rade.!!!!!
 
Optymistycznego coś: Współczesna medycyna pozwala utrzymać przy życiu nawet dzieci urodzone w 22 czy wręcz 20 tygodniu trwania ciąży. W Polsce rodzi się takich dzieci około 6% , ale szanse na przeżycie mają raczej te powyżej 24 tygodnia. Noworodki te są maleńkie, niektóre ważą zaledwie 500 gramów, ale pomimo wielu niebezpieczeństw, chorób i niedojrzałości często jest w nich wielka wola walki i ogromna chęć życia.
 
Za każdym razem jak coś się dzieje z As to aż serce skacze mi do gardła. Wiem, że jest wcześnie, ale As miała problemy już od kilku tygodni, dobrze, że dotrzymała do tego 30tyg. Może jeszcze uda się powstrzymać. Mam nadzieję, że będzie dobrze!
 
Cytuję z Majówek:
Właśnie rozmawiałam z As i jak na razie nowych wieści nie ma pozostaje czekać i modlić się aby kolejne krwawienie które na pewno nastąpi za jakieś 5-6 dni było na tyle małe aby nie doprowadziło do cc. Każdy dzień na wagę złota. Karolinka to silna dziewuszka i trzyma się dzielnie. Tylko As to wszystko psychicznie wykańcza... no ale nie ma co się dziwić.
Modlitwy i kciuki dziewczęta!!!&&&&&&&&&&&&&
 
As kochana myślę o Tobie i o Karolince !!!!!!! Trzymaj sie dzielnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam się z Wami.
Jeszcze na porodówce ,ale w oczekiwaniu na przeniesienie na patologię.
Być może dostaliśmy od Boga znów kilka dni niezbędnych dni ,ale to i tak bardzo wiele.:tak:

Dziękuję za waszą wirtualną opiekę i trzymanie kciuków.
 
Do góry