reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Ja mam na 15.15. Doczekać sie nie mogę:)) ale mówię Wam, ze na 100% produkcja sie zaczęła, bo czuje sie całkiem inaczej. Oby tylko wszystko dobrze rosło!



I tak właśnie ma być:) Super:) Czyli Ty jesteś pierwsza...potem Delewarre na 17 a ja mam na 17.45...ja też już wolałabym być po wizycie...Agaawa BĘDZIE DOBRZE I TEGO SIĘ TRZYMAJMY:)
 
reklama
Tygryseczek, tak wiesiołek bierzemy do owu :tak:


A ja dziś pękam... tyle ile zjadłam to chyba nikt nie zmieści, właśnie pochłonęłam naleśnika z dżemem, a godzinkę temu pizze, po drodze chipsy się zmieściły :-D
A potem się dziwię, że kilogramów mi przybywa :-p


Dziewczynki nie tylko Wy czekacie na wizytę u gina... Ja tez czekam na Wasze wizyty i oczywiście same dobre wieści po nich. &&&&&&&&&&&&&&&&&&


|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Colormania , Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
30.06 - Tygryseczek
 
Agawaa, ale Ty w poniedzialek juz na usg idziesz? Czemu tak wczesnie? Ja slyszalam, ze usg moze cokolwiek wykazac dopiero przy becie ok. 1000, zdazy Ci do tego czasu tak urosnac?
 
Agawaa, ale Ty w poniedzialek juz na usg idziesz? Czemu tak wczesnie? Ja slyszalam, ze usg moze cokolwiek wykazac dopiero przy becie ok. 1000, zdazy Ci do tego czasu tak urosnac?

Moze i ńie zdąży urośnac, alejestem mocno przewrazliwiona. Bo poziom hcg jest taki niziutki, więc chciałabym sie upewnić, ze wszystko na chwile obecna jest ok, a poza tym moze mi coś doktorem przepisie nawzmocnienoeteo hormony - podobno jest coś takiego, kolezanka brala do4 miesiąca, bo miala na granicy normy hcg. A moze chociaż luteiny dostanę, albo coś? Bo starasznie sie boje powtórki z rozrywki. Poza tym płace, to wymagam i mogę chodzić do gina nawet co 2 dni, jesli ma mnie to uspokoić. A tanio nie jest:))
 
Cześć kochane,
Ale tu dużo piszecie, nie sposób nadążyć za wami ;-)

Ja dzisiaj na papierze zauważyłam brązowe ślady, czyli może w końcu @ przyjdzie i będę mogła zacząć nowy cykl.

Życzę Wam miłego dzionka ;-)
 
Cześć Kobitki :)
Dawno się nie odzywałam, ale czuję, że u mnie sytuacja bez zmian. Kreska dalej znika, choć jest coraz ciemniejsza. Do lekarza ani na betę nie mogłam pojechać, ale w poniedziałek lub wtorek zrobię to na pewno bo już nie wiem, co się dzieję.
Dziewczyny gratulację bety i trzymam &&&& za pozostałe staraczki :)

Mam jeszcze pytanie. Czy zbyt ciężki mocz może wpływać na wynik testu? Robiłam dzisiaj kolejny test, ale wzięłam krople z toalety(rozcieńczone z wodą) i wyszła blada kreska, która pozostała na teście :confused:
 
Ostatnia edycja:
Agawaa, no rzeczywiście, jeżeli ma Cię to uspokoić, to idź. Tylko błagam, nie zestresuj się, jeśli lekarz nic nie zobaczy, bo tak może się wydarzyć i to nie będzie nic złego. Na Twoim miejscu na razie postawiłabym na kolejne badanie bety. A nawet nie postawiłaBYM, tylko tak właśnie robiłam. Naprawdę nie ma znaczenia wartość bezwzględna, bo u Ciebie mogła ta beta zacząć być produkowana po prostu później i ciąża jest młodsza, niż wskazuje na to OM (zresztą moja też jest nieco młodsza). Liczy się jedynie przyrost. Ostatnio miałaś śliczny, sprawdziłabym, jak będzie teraz i czy ta tendencja się utrzymuje. A do norm nie ma co się przywiązywać, bo jak się nie wpasowujesz w normę, nie znaczy, że coś jest źle. Znaczy, że ciąża może być młodsza. Ja np. jak robiłam betę na początku 5 tygodnia to była poniżej normy dla 5 tygodnia. Możesz też zrobić i jedno, i drugie - pójść do lekarza, ale też pójść na betę. A że powtórki z rozrywki się boisz, to rozumiem jak najbardziej.

Colormania, przepraszam, ale przestaję wierzyć w Twoją historię. Że Ci znikła kreska z jednego testu - cóż, może i tak, test mógł być wadliwy. Ale że z każdego Ci znika, to jest kompletnie niewiarygodne. A pisanie o pobieraniu moczu z muszli klozetowej w celu wykonania testu pachnie mi trollem. Przykro mi, takie moje zdanie.
 
katherinne To może jest mało możliwe, ale prawdziwe. Możliwe że testy są wadliwe, bo są z allegro od jednego sprzedawcy. Może były źle przechowywane albo coś. Naprawdę nie wiem, dlaczego miałabym się bawić. Obawiałam się, czy aby napisać bo weźmiecie mnie za wariatkę, więc chyba miałam rację. Chyba skończy się moja przygoda z tym forum, gdzie nie mogę napisać o moich wątpliwościach
 
reklama
Agawaa, poziom beta HCG jest sprawą bardzo indywidualną i nie warto przywiązywać do niego najwyższej uwagi. Istotniejsza jest dynamika tego hormonu, a dokładniej jego przyrost. Mówi się, że stężenie beta HGG powinno podwoić się co dwa dni.
 
Do góry