reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Dominisia, a na jakim Ty etapie zaawansowania ciąży robiłaś tę betkę? Chciałabym porównać ze swoją, dlatego pytam :)

EDIT: Już doczytałam i sobie policzyłam. Robiłaś na tym samym etapie, co moja ostatnia betka. Mi wtedy wyszło 4300 coś. Czyli dwa dni później miałabym taką, jak Ty, albo i jeszcze większą, bo w sumie mi rosła ta betka tak średnio o 120% w ciągu 48h. Ja miałam późno owulacje, jakoś w przedziale 18-20 dc. Jeżeli Ty miałaś owulację jakoś w przedziale 16-18 dc to mamy bardzo porównywalne wyniki :)

EDIT 2: Agawa, dopiero doczytałam, że pięknie Ci betka urosła! Rewelacja, gratuluję serdecznie!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochana wszystko będę wiedzieć w poniedziałek..:) myślę, że może owulka była szybciej skoro testy już pozytywnie wyszły w 26 dc na 30-sto dniowy. Więc ciąża może z betki być rzeczywiście troszkę starsza właśnie o te kilka dni...bo jak sobie liczę to jestem teraz w 5 tyg i 3 dniu...wg mnie...a wg kalkulatorów to już 6 tydz.i 2 dni...i wtedy betak by się zgadzała...no cóż ważne że urosła:) choć to moja wogóle pierwsza beta:)


Katherinne a jak się czujesz??
 
Jak bum cyk cyk masz 5 tydzień i 3 dzień. Miałaś @ 21.04, ja 14.04, czyli jest między nami tydzień różnicy w wieku w/g OM. Nie wiem, gdzie Ci napisało, że masz 6 tydzień i 2 dni, to nielogiczne. @ miałaś w niedzielę, więc w środę nijak nie mogą wyjść 2 dni ;)

A czuję się dobrze, dziękuję. Choć rano mnie mdliło okrutnie, śniadanie jadłam na raty.
 
Jak bum cyk cyk masz 5 tydzień i 3 dzień. Miałaś @ 21.04, ja 14.04, czyli jest między nami tydzień różnicy w wieku w/g OM. Nie wiem, gdzie Ci napisało, że masz 6 tydzień i 2 dni, to nielogiczne. @ miałaś w niedzielę, więc w środę nijak nie mogą wyjść 2 dni ;)

A czuję się dobrze, dziękuję. Choć rano mnie mdliło okrutnie, śniadanie jadłam na raty.


Kochana czyli wogóle zdurniałam do końca:) wg.mnie jestem wlaśnie w 5 tyg.i 3 dniu ...zobaczymy co lekarz powie...i to mi bardziej pasuje,....skoro Ty jesteś w 6 i 3 dni....no chyba że znów coś pomyliłam ale od razu uprzedzam że z matematyki zawsze noga byłam:):-D:-D:-D a co do kalkularorów internetowych to jak mówię dziwy i dziwadła wychodzą w jednych że 5 w innych że 6 więc jak powyżej Zdurniałam:)


Mnie też dziś znów mdlilo rano ale po śniadaniu przeszło:)
 
Ostatnia edycja:
Tygryseczek, odkopałam listę :-D


|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Colormania , Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
30.06 - Tygryseczek
 
:-) cześć :)

wszystkim zaciążonym gratuluję.

Moniqaa
, baaardzo ładny wykres :tak:

Agaawa, betka fajnie rośnie, super :)

Dominisia, no beta porządna, pewnie z niecierpliwością czekasz na wizytę :-) Ja też :-)

Brzuch mi trochę wywaliło. Ale tak ogólnie to jest ok :) Mdłości też trochę męczą, ale nie jest to jakoś strasznie uciążliwe, da się przeżyć :-)
Idę robić ciasto z rabarbarem :-)
 
reklama
Ja dzisiaj mdlosci nie uswiadczylam. Dziwne, ze tak raz sa, raz nie ma. Piersi tez nie powiem, zeby nie wiadomo jak bolaly, prawie wcale. Ale to sie jeszcze moze dynamicznie w ciagu dnia zmienic.

Dominisia, tego sie inaczej nie da policzyc, nie da sie miec roznych 'opcji', liczysz tygodnie i dni od ostatniej miesiaczki. A na usg Ci wyjdzie wiek ciazy w/g wymiarow i on ma prrawo sie nieco roznic od tego wlasciwego. Co wiecej, ta roznica moze z czasem sie zmieniac, bo te pomiary nigdy nie sa nie wiadomo jak dokladne. Ja wczoraj mialam 6 tyg 3 dni a na usg wyszlo 6 tyg 1 dzien, co mnie i tak zdziwilo, bo to roznica tylko 2 dni a ja mialam pozna owulacje. Ale to okreslenie wieku z usg ma tylko pokazac, czy dobrze dzidzia rosnie, a i tak Ci beda liczyc ciaze w/g OM.
 
Do góry