reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Cześć Kochane!

katherinne dobrze, ze jedna Kijanka sie dobrze rozwija. Trzymam kciuki, żeby wszystko było super i żebyś urodziła piekna dzidzie! &&&&

Dominisia - bliźniaki jak byk! Ale beta!

Widze, ze wszystkie czekamy na wizytę, Delewarre, Dominisia i ja. Tylko ze Wy pewnie zobaczycie juz serduszka, a ja sprawdze, czy dobrze sie dzieje u mnie. Bo zamartwiam sie okrutnie. Trzymam kciuki za nas wszystkie.

Ja powiedziałam mojej mamie, musze mieć kogoś do wspólnego martwienia sie:))) a moja mama wczoraj w sklepie widziała niebieskie spioszki z napisem " mężczyźni nie płaczą"! Super, nie?

A jak sie dziewczyny czujecie? Bo ja dobrze, chociaż glodna jestem ciagle. I plecy mnie bolą u dołu jak posiedze chwile. Ale jakby tak ciaza wyglądała, to bym chciała być ciagle w ciazy, zamiast męczyć sie z @:))))
 
reklama
Hej. :-) U mnie okresu nadal nie ma, caly czas pobolewa mnie podbrzusze, ale w dalszym ciagu jakos inaczej niz zawsze boli mnie na @.
Wy macie święto, ale wam dobrze:tak: Ja rano zawiozlam małą do przedszkola i latam, sprzatam, pomylam okna, a jutro mega zakupki pieczenia torta i pichcenie, a w sobote księżniczkowe przyjęcie;-)

Ależ u nas grzeje... właśnie siedze na balkonie przy kawce i czuje, ze mnie przypieka:-) Milego dnia Kochane!!!
 
Cześć :-D ale nas z mężem dziś na sprzątnie wzięło :szok:
Jak widać u mnie temp. zaczyna spadać... no nic czekam na rozwój sytuacji...

U Was też taka pogoda? My mieliśmy iść na spacerek, ale ciągle grzmi i pada :-:)wściekła/y:
 
Moniqua, temperatura spada dopiero tuż przed okresem. Bywa, że na parę godzin przed. To, co teraz notujesz, to normalne wahania, przecież nie jesteś maszyną. Jesteś w fazie wyższych temperatur i one wcale nie mają jeszcze bardziej rosnąć. Raz niżej, raz wyżej, ale cały czas są w strefie tych wyższych. Więc nie masz powodów do zmartwień na razie.
 
Katherinne na pewno masz rację, ale dziś 23dc ostatnio miałam cykle 25dniowe i tempka zaczynała właśnie tak powoli odpadać stąd to stwierdzenie :tak:

Jak to mówią co ma być to będzie :tak:
 
Witam wszystkie,

Czy mogłabym Was kochane prosić o pomoc w interpretacji mojej tempki w tym cyklu. Z obserwacji wychodzi, że już jest po owulacji ale jakoś temperatura nie skoczyła za bardzo. Nie wiem o co biega...:eek:
 
Hej Kochane:)

Katherinne Dobrze, że Jesteś:)...cieszę się, że zawsze mogę liczyć na konkretną odpowiedź co do moich głupiusienkich myśli:) mam nadzieję, że mi to wybaczysz:) ale z doświadczenia wiem, że lepiej spytać niż nie:) DLATEGO BARDZO CI DZIĘKUJĘ:*

Delewarre masz rację, sama jestem ciekawa co i jak:) mam nadzieję, że jest wszystko tak jak ma być:) i oczywiście ściskam &&&& za Twoją wizytę:) i czekam na relację:)


Agaawa no nie ukrywam, że bylibysmy w szoku jeśli tak by było:) heh:) w sumie jak oglądałam na necie to z bliźniakami mieli nawet większą betę:) a i jeszcze jedną informację "cud" wyczytałam...oczywiście biorę ją z przymrużeniem oka...że większa betka na początku ciąży może świadczyć o płci dziecka...i tak: jeśli jest większa to niby dziewczynka a mniejsza to chłopak:) hehhe...takie cuda niewidy:) My i tak nie chcemy poznać płci, dopiero po narodzinach będziemy wiedzieć co i jak:) ważne żeby zdrowe:)


Mycha05 Gorąco trzymam %%% za Fasolinkę:) a może dałabys radę jakimś cudem tą betkę zrobic???

Moniqa ja kochana wogóle nie znam się na tych tempkach itd...:) ale tak jak pisze Katherinne, nie ma się czym stresować i oczywiście ja z całego serduszka życzę wzrostu aż do NIEBA i upragnionych 2 kreseczek:) Pogoda płata nam dziś figla...jest ciepło ale pada co chwilkę...więc nic nie można zaplanować...


Żabucha Kochana ja jak już pisałam wogóle nie znam się na tych tempkach ale dziewczyny na bank Ci pomogą:)
 
Zabucha, moim zdaniem piękne Ci ovufriend wyznaczył owulkę. Skok wcale nie musi być jakiś ogromny. Jest ok. Teraz trzymam kciuki, żeby szybowala do nieba.

Hu! Dominisia to u mnie na bank chłopak, bo takiej niskiej bety to ja jeszcze nie widziałam. Mam dalej nadzieje, ze wszystko jest dobrze, tylko mój organizm sie musi oswoić i zacząć produkować ta bhcg.

Mycha - &&&&&

Moniqua, ja jeszcze nie skreślam Twojego cyklu, ja tez miałam wahania i to spore, takie zygzaki. Więc &&&&&&

straszna dzisiaj pogoda, ciagle leje , ale tak strasznie. Brrrrrr....
 
Agaawa heh..choć ja jakoś w to wszystko nie wierzę...może dlatego, że tez nidgy nie miałam żadnych "preferencji"?? Oczywiście Tobie życzę wszystkiego tego czego pragniesz:) Czekamy na poniedziałek:) a na którą masz wizytę??
 
reklama
Ja mam na 15.15. Doczekać sie nie mogę:)) ale mówię Wam, ze na 100% produkcja sie zaczęła, bo czuje sie całkiem inaczej. Oby tylko wszystko dobrze rosło!
 
Do góry