reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Mycha, ale pojawia Ci się po paru minutach i po kolejnych paru minutach znika, czy pojawia Ci się od razu a potem po paru minutach znika?
 
reklama
Ewka na ovufriend pierwszy miesiąc jest darmowy, tak jak piszesz, a potem możesz wykupić pakiet - masz wtedy wszystkie opcje dostępne, albo nie kupujesz pakietu i jak wprowadzasz dane to masz odcienie szarości :-D Nie masz niektórych funkcji, wszystko widzisz w odcieniach szarości, ale możesz objawy i tempke spokojnie notować. Na podglądzie co umieszczasz w stopce, otwiera się w kolorach :-D
Te odcienie szarości są wkurzające, ale idzie się przyzwyczaić.

Tak to wygląda jak się nie wykupi abonamentu:
33e8bcd35caafec7.jpg


PS. Jakieś tam funkcje (jak widać po lewej stronie na fotce) są niedostępne, ale jeśli nie są potrzebne to szkoda za to płacić :tak:
 

Załączniki

  • 33e8bcd35caafec7.jpg
    33e8bcd35caafec7.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
Wybaczcie za tego posta powyżej pewnie, że to jest za mało informacji żeby cokolwiek powiedzieć, ale chciałabym wiedzieć czy w ogóle mam owulację :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jestem taka niecierpliwa :-(. Będę mierzyła dalej swoją tempke i może później będziecie mogły mi coś więcej powiedzieć bo mi jakoś ciężko idzie z tą interpretacją tych wykresów.
 
Dzięki Moniqaa za info. Czyli od nowego cyklu ten pakiet po prostu będzie niedostępny tak? A powiedz mi jeszcze czy ten ovufriend wyznaczy mi dni płodne i owulację przy tym podstawowym pakiecie czy już nie?
 
Katherine Ona sie pojawia od razu kiedy pobiera sie mocz i po chwili znika gdy pojawia sie ta druga kreska. (kontrolna) Oczywiscie ja wiem, ze te testy sa negatywne, ale muszą być chyba wadliwe. Pisze to tylko dlatego, ze widze ze nie tylko ja mialam taka sytuacje...
 
Ostatnia edycja:
Ewka, tak od kolejnego cyklu pakiet po prostu się wyłącza. Reszta działa.
Jak widać na fotce, owulację wyznacza :tak: Nie numeruje tylko ładnie dni, które minęły od owu, ale to sobie można policzyć :-D
 
Nie, mycha, tak robi wiele testów. To normalne. To, co się pojawia przy 'naciąganiu' moczu nie ma kompletnie znaczenia, to są jakieś przebarwienia. Zatem tak jak myślałam, żadna kreska Ci nie znika.
 
Dziękuję za informację :-) Moniqaa. Już się zarejestrowałam i jak widać w sygnaturce dałam radę. Dzięki wielkie :-)
 
Małkus dobre określenie "antyzachcianki" :), co do betki oczywiście masz rację:) ale jak tu już dziewczyny pisały do gina można iść jak już jest powyżej 1000 co oczywiście nie skreśla wcześniejszej wizyty:) każdy niech idzie jak chce:)
Napewno masz rację:-) i zapewne jak mnie ciekawośc zacznie zżerać to się wcześniej umówię!

ewka 358 na tym etapie wykresu nie za bardzo da się coś odczytać, masz takie temperatury w pierwszej fazie cyklu jakich ja nie mam nawet po owulacji!:) Tak naprawde dopiero po owulacji widać kiedy była, więc ja dla pewności stosowałam testy owulacyjne-zaczeliśmy staranko już od pierwszego dnia śluzu płodnego i później tak długo aż testy owulacyjne mi sie skończyły (5 pozytywnych):):-)
 
reklama
Ewka rzeczywiście masz bardzo wysokie temperatury w pierwszej części cyklu.
Ja u siebie po dwóch cyklach widziałam dopiero zależności w temperaturach, na podstawie jednego też ciężko było mi coś stwierdzić.
Podobnie jak Małkus używam dodatkowo testów owu (na allegro są tanie). W zeszłym cyklu np. nie pokazały mi wcale owu, ale też ovufriend też jej nie wyznaczył...
Tak więc pomagają :tak:
 
Do góry