reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Katherinne mam nadzieję, że wszystko będzie u Ciebie dobrze, że to zapalenie szybko minie. Zniknięcie objawów u mnie też nie znaczyło nic dobrego, ale na tym etapie co jesteś ma prawo nie być w ogóle objawów przecież :tak: W pierwszej ciąży nie przypominam sobie, żeby mnie piersi w ogóle bolały no chyba, że w ostatnim trymestrze. Brak objawów ani ich obecność nic nie znaczą. Prawdopodobnie tak się zestresowałaś tym powiększonym węzłem, że przestałaś zwracać uwagę na inne sygnały organizmu. Jutro może ból piersi wróci :happy: Jestem z Tobą :*

mycha
no mnie w drugiej ciąży na początku bardzo wysypało, dużo bardziej niż na @, zatem trzymam &&&&& za dwie kreseczki :yes:
 
reklama
ni_kusia A ktorego mialas @? Po cichutku licze ze juz we wtorek cos sie pokaze, bo do soboty zfiksuje:laugh2: Udanej imprezki!;-)

neta Oby tak bylo! ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mi lekarz powiedział że na początku ciązy może się cera pogorszyć. A co do piersi to w poprzedniej ciąży (którą straciłam) piersi na początku urosły mi chyba o cały rozmiar-wszystkie staniki miałam za małe:-) teraz ani troszkę nie czuję zmian niestety:zawstydzona/y:

A które z was dziewczyny sa już po testowaniu i jakie wyniki?...bo jestem troszkę spóźniona w temacie :)
 
mycha05

Ja miałam 26 kwietnia. Dziś 30d.c. Tylko ja mam bardzo dziwne @, mam z 4 dni plamień, 2 dni normalne, potem znów 3 dni plamień. W zeszłym roku przeszłam 3-miesięczną kurację hormonalną na wyregulowanie okresu. Od tamtej pory jest poprawa, jednak gin mi powiedziała w zeszłym tygodniu, że ze względu na zaburzenia hormonalne mogę mieć problem z zajściem w ciążę...
 
Ostatnia edycja:
Ojej, mnie też wypryszczyło kompletnie, tylko już po terminie @. Z cerą to niestety mam od zawsze problem, szczególnie na plecach, nic nie pomaga, wiecznie jakieś pryszcze są, szczególnie po zimie. Ale teraz powyskakiwały w ilości hurtowej na buzi, jest ewidentne pogorszenie.
 
Podobno chrostki w ciąży są oznaką tego, że urodzi się dziewczynkę, bo się mówi, ze niby urodę odbierają mamie, ale u mnie się nie sprawdziło ;-)
 
Ojej, mnie też wypryszczyło kompletnie, tylko już po terminie @. Z cerą to niestety mam od zawsze problem, szczególnie na plecach, nic nie pomaga, wiecznie jakieś pryszcze są, szczególnie po zimie. Ale teraz powyskakiwały w ilości hurtowej na buzi, jest ewidentne pogorszenie.

Mam ten sam problem, nie jesteś sama:-) ale lato się zbliża jak sie trochę plecy opali to troszke złagodnieje:) ja tam nie zauważe jako objawu ciążowego pogorszenia cery bo przed @ też tak mam :)
 
No właśnie mnie też zawsze wysypuje przed @ dlatego nie wiem czy to objaw ciązy, czy rutyna przed @. Poza tym jestem rozdrażniona i to też może być znak, że @ tuż, tuż, ale to też może byc objaw ciązy. I bądź tu człowieku mądry:laugh2: No, ale nic nie długo sie dowiem, czego to był znak...;-)

Też ma problem z cerą, a najgorsze jest to, że kiedys jako nastolatka go nie miałam, zawsze kolezanki mi zazdroscily, że ma taką czystą buzie, a od kąd zaszłam w ciąze zaczełam miec z tym problemy i teraz przed każdą @ mnie wysypuje...
 
Hej Kochane!!!

Katherinne Kochana Prosze mi się tu nie stresować a mysleć pozytywnie!!! Wiem Skarbie, że boisz się cholernie, ale najważniejsze jest się nie stresować...pójdziesz do lekarza i wszystko zobaczysz będzie dobrze!!! A ślinianki się wyleczą...no bo muszą!!!! Uważaj na siebie Kochana!!!!


Co do rozmow o cerze....ja na początku pierwszej ciąży wyglądalam jak frankestein, tyle pryszczy że szok!!! Nawet moja wiedza kosmetyczna nie pomagała!! Teraz też mnie wysypało ale nie już tak bardzo choź to dopiero początek...no i w pierwszej ciąży zmienila mi się cera z suchej na tłustą w strefie T i naczynkową....dwa dni po urodzeniu wrócila znów do suchej....zawirowania..bo mam straszne problemy z doborem dobrego kremu...mam nadzieję, że teraz będzie inaczej:) choć oczywiście spodziewam się szaleństw:)


No a teraz czas na meczyk!!!!
Uwielbiam Ligę Mistrzów a tym bardziej dziś gdzie i nasi grają:)


Buźki Kochane!!!
 
reklama
kot mój dostal zapalenia pęcherza, jeździliśmy do weterynarza. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie lepiej. Biedaczek!

moja Rufi ma co trochę zapalenie pęcherza, za każdym razem zostawiam u weterynarza 120 zł za leki dla niej :baffled:

co dostał Twój kot?


wykreślcie mnie z testowania bo pomimo bardzo obiecującej temperatury @ przyszła w 13 dniu po skoku...

dziś porobiłam wszystkie hormony zlecone przez Gina i w następnym tygodniu mój pierwszy monitoring :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry