reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Ni_kusia zrób teścik i po sprawie :tak: Nie potrzebnie się Kochana stresujesz tym czekaniem....


Katherinne no jak na mnie to niezła ta temp. :-D No ale to jeszcze czas.... Co dzień rano zerkam nerwowo na ten termometr i bez mała modlitwy nad nim odprawiam ;-)
 
reklama
Ni_kusia zrób teścik i po sprawie :tak: Nie potrzebnie się Kochana stresujesz tym czekaniem....


Katherinne no jak na mnie to niezła ta temp. :-D No ale to jeszcze czas.... Co dzień rano zerkam nerwowo na ten termometr i bez mała modlitwy nad nim odprawiam ;-)

Dzięki za mobilizację, ale jak czekam to czekam ;-) Zresztą tak jak napisałam wcześniej,test na bank wyjdzie ujemny. Jakoś tak czuję. Poza tym jeśli zafasolkowałam to z drugiej połowy cyklu i wynik może wyjść adekwatny tylko z krwi ;-) Wolałabym zdecydowanie zacząć nowy cykl, żeby być w fazie przytulanek, bo to znacznie przyjemniejsze ;-D
 
Heloł!

ja tez 31 dc. Test robiłam rano, ujemny. Czekam na @. Moze przez to CLO mi sie wszystko poprzestawialo? Nie wiem juz co o tym myśleć. Zobaczymy dziś i jutro. Troche sie martwię, nie powiem. Wolałabym juz staranka zaczynać.

Milej niedzieli wszystkim.
 
Heloł!

ja tez 31 dc. Test robiłam rano, ujemny. Czekam na @. Moze przez to CLO mi sie wszystko poprzestawialo? Nie wiem juz co o tym myśleć. Zobaczymy dziś i jutro. Troche sie martwię, nie powiem. Wolałabym juz staranka zaczynać.

Milej niedzieli wszystkim.

Może to wina pogody, stresu i w ogóle.. Ja już zaczynam wątpić w testy...Masz w planie betę?? ;-)
 
Agaawa może rzeczywiście coś się rozjechało...
W każdym razie jeśli to nie fasolinka to ja trzymam kciuki by ta wredna @ się pojawiła byś szybciutko mogła zacząć nowe starania :tak:


A ja wróciłam do domu po weekendzie u mamuśki i w zasięgu znalazły się testy i znów mnie diabelnie kuszą.... :crazy:
 
Ni_kusia, niestety... Trochę to mało powiedziane... jeszcze dużo czasu. Ostatnio nie miałam testów i jakoś minęło, a teraz wiem, że są i mnie kuszą...
Twarda jestem i wytrzymam, a jak nie to trudno... mam duży zapas :rofl2:


U nas właśnie słoneczko wyszło, cały zień pochmurny a teraz tak ładnie. Oby jutro też tak było, bo ta deszczowa pogoda jakaś taka dołująca jest....
 
Agaawa to jeśli nie dzidzia jest powodem spóźnienia @, to życzę Ci, by już przylazła. U mnie CLO nie wydłużyło cyklu, miałam piękne 28 dni. Może jednak później była owu u Ciebie?
 
Cześc Kochane!!!

I ja w końcu melduję się w niedzielę:)
Matko!! Przecież ja mogłabym cały dzień przespać a w nocy to mnie szlag trafia, że nie mogę zasnąć ;/

Mały wczoraj wieczorem uparł się, że będzie spać u Teściów...no więc został na nockę:) rano prędziutko bylismy po niego, żeby do Kościółka iść...potem u Teściów wypiliśmy herbatkę...przyjechaliśmy do domku i świętowaliśmy z Mamą:)


We wtorek jednak pójdę na badania bo w piatek maja nieczynne...boję się co i jak z betką...oby była wysoka!!!!


Poza tym...cycuchy zaczęły znów boleć!! heh...może urosną!!?? Ale bylabym zadowolona:)


Moniqa ja Cię podziwiam, bo ja już dawno bym testowała jeśli jeszcze masz zapas testów....och ale Ty dzielna jesteś!!!!

Agaawa testy Kochana nie zawsze wychodzą pozytywnie czego przykładem jest już wiele razy wspominana przeze mnie moja przyjaciółka, póki @ nie ma TRZYMAM &&&&& 1000 razy bardziej!!!:) Ewentualną @ będziemy wyganiać jak już przyjdzie!!

Ni_Kusia trzymam &&& żeby to była Fasolinka!!! Podziwiam Cię za wytrwalość:) a ewentualną betkę masz zamiar zrobić??
 
reklama
Hej i ja sie melduje;-) U nas dzis sliczna pogoda wiec pojechalismy nad morze, chcielismy pogrillowac w zacisznym miejsu, ale wialo straaasznie, więc poszlismy na rybke i ucieklismy do domu;-)

Dominisia Trzymam kciuki za wysoką betke!!!:tak:

Ni_kusia, Moniqa Za was również trzymam mocno, mocno kciuki!!!:tak:

Ja jutro lece kupic test, mam nadzieje ze przelezy do wtorku rana;-)
 
Do góry