reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Dzięki Dominisia! Ale jakoś sie nie nakręcam, bo tak jak pisałam wszystkie objawy mi minęły, został tylko bol ewidentne jak na @. Wiec czekam na @. Oby szybko przyszła i poszła. Kupiłam juz dzisiaj nowe opakowanie CLO. Bo biorę od 2 dc.

Milej nocki wszystkim.
 
reklama
No właśnie, czyli zdania są podzielone :-D czyli tak jak myślałam :-)
Ale dziękuję za odpowiedzi :-D jesteście niezastąpione :-)

Przed pierwsza ciąża leżałam ciągle z nogami do góry,ale czy to coś dało..akurat miesiąc w którym odpuscilam to zafasolkowalam :-)

Dziewczynki, a wiecie jaka najlepsza pozycja jest dla przodozgiecia :) bo calkiem niedawno dowiedziałam się, ze taka właśnie mam budowę :-D
 
Witajcie dziewczynki:-) Dziękuję za odpowiedzi, kurcze codziennie mnie kusi żeby testować ale się wstrzymam chyba do czwartku :) choć jak siebie znam to w poniedziałek zrobie pierwszy test :-D
 
Cześć Dziewczyny ;-)

U mnie dzisiaj leje deszcz za oknem, słońca brak, a humor - jakaś poddenerwowana jestem. Dzisiaj postanowiłam po raz kolejny się nie schizować, stwierdziłam, że moje objawy to na bank nie ciąża, teraz czekam na @ bo chciałabym zacząć mierzyć sobie tempkę żeby zobaczyć co i jak z moim cyklem :-) Z tym podejściem, jakoś się lepiej czuję :-)

Tak więc koniec z wsłuchiwaniem się w siebie, wyszukiwaniem objawów. Byle do wtorku/środy ;-)
Miłego dnia kochane :-)
 
No myślę że dopiero 10 dni po owlulacji czyli w czwartek choć i to może być wcześnie :) chociaż wole sie nie nastawiać bo później tylko zostaje rozczarowanie.

A co do mierzenia tempki-fajna sprawa-wchodzi w krew tylko jak czasem są wszystkie objawy sprzeczne to trzeba główkować:-)
 
Wykresik masz ładny, pozostaje cierpliwie czekać (o ile się da) :-)

Ja już sobie założyłam konto na ovu, zobaczymy ;-)
 
reklama
Dzień dobry:-)

Mnie też coś dopadły wątpliwości, że się udało, wczoraj czułam takie napięcie jak na @, ale dosłowanie takie jakby miało mnie zalać na maxa. Dziś w sumie przeszło, ale coś czuje, że to nie ciąża... no cóż zobacze we wtorek co wyjdzie, jak nie to trudno to dopiero nasz pierwszy cykl starań, więc spokojnie:tak: Także ja się odstresowuje, co ma byc to będzie, jak nie teraz to nastepnym razem:tak:
Miłego weekendu!:-)
 
Do góry