reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Cześć Kobietki :-)
Ja od rana u mamuśki siedzę, w końcu jutro jej dzień :tak: Mąż został w domu, więc i od niego sobie odpocznę :-p


Karola to teraz przynajmniej będziesz wiedziała dokładnie co i jak z owluką :tak: Teraz się na pewno "wstrzelicie" w ten odpowiedni dzień :tak: Trzymam kciuki &&&&&&

Dominisia jak tam samopoczucie?


|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
reklama
Moniqa Zazdroszcze! Ja mojej mamy juz prawie pol roku nie widzialam :-( A zyczenia na dzien mamy od 5 ciu lat skladam jej telefonicznie, a chcialabym pojsc z kwiatkami i osobiscie zlozyc zyczenia, no ale niestety... Na szczescie juz za miesiec w koncu sie zobaczymy :-)
 
Witajcie wieczornie.

Karola, a byłam przekonana, ze taka piekna temperaturka, to tylko fasolke zwiastuje. Mój kot dostał dzisiaj zastrzyki - antybiotyk jakiś. A w poniedziałek mam złapać mocz i zanieść do laboratorium. Wtedy coś dostanie na ten pecherz. W nagrodę za cały stres mogła sobie kotka leżeć w szafie na moich ubraniach :)) nie miałam serca jej wygonić. :-)


Mycha, to widzę mamy ten sam dzień cyklu. Ja tez mam 30 dc. Ale ćzekam spokojnie na @. Powinna przyjść jutro, najpóźniej w poniedziałek.


Ja tez mamę rzadko widuje, bo kawał drogi, ale w tym roku wysłałam jej kwiaty " poczta kwiatową". Dzisiaj dostała, była zachwycona.
 
Dziewczyny, co tu się z tą listą testową dzieje? Colormania? Agawaa? Jakie wieści? Już jesteście mocno po terminie testu z listy ;) Chyba, że coś przegapiłam?
 
Agaawa ja mam dziś 25dc, to chyba ni_kusia ma dzisiaj 30dc. No właśnie ja też sie zastanawiam czy nie poczekac troche dłużej, ale nie wiem czy wytrzymam;-)

No własnie Colormania, jak tam u Ciebie?
 
Dziewczyny, co tu się z tą listą testową dzieje? Colormania? Agawaa? Jakie wieści? Już jesteście mocno po terminie testu z listy ;) Chyba, że coś przegapiłam?

Ja czekam na @. Test robiłam w czwartek, negatyw. Teraz czekam do jutra/ poniedziałku na @. Bo w poprzednim cyklu miałam wydłużono nienaturalnie fazę luteralna do 16 dni i niestety obawiam sie, ze teraz tez tak bedzie. Juz sie doczekać małpy nie mogę, niech sie szybko zaczyna i kończy.

mycha! Pomyliłam osoby sorki:)))
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki, jak się czujecie?? Jakieś nowe objawy, nadzieje, czy nie daj Boże stracone złudzenia...

Ja mam dzisiaj 31 d.c. i ciągle nic. Już bym chciała dostać @ to bym mogła zacząć nowy cykl staranek, a tu ciągle nic. Nawet najmniejszego obajawu na @... Boję się, że brak @ wywołany jest znów zaburzeniami hormonów i czeka mnie znów jakaś terapia, co wydłuży czas staranek...

W każdym razie nie panikując życzę Wam wszystkim nowych nadziei ;-)
 
reklama
Nikusia, a moze jednak? Testowalas? Moniqia, ladna tempka :)

Nie testowałam, jakoś straciłam nadzieję i nie chcę się niepotrzebnie nakręcać. Jestem prawie na 100% pewna ze test będzie negatywny...A co do bety nie mam przeczuć ;-)
Dziś mnie boli cały czas brzuch jak na okres, już myślałam, ze dostałam ale cały czas nic...
 
Do góry