reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Dominisia ja też tak miałam w pierwszej ciąży - ciągle mnie muliło a nie mogłam zwymiotować...

Kasiol Ty też miałaś ostatnią @ 3 maja? To idziemy równo..
 
reklama
Elmo Ty już szalejesz z tą temperaturą :-D Przy takiej to ja umieram już z zimna :szok:
Hehe.. niskotemperaturowiec :-p ze mnie. Trzymam kciuki &&&&&&& i już nie mogę się doczekać Twojego testowania :tak:.
Moniqaa ja mam tak samo, dla mnie 36,6 to wysoka temperatura! jak mam 37 to się trzęsę z zimna :):-)
 
Moniqa Małkus no to ja właściwie umieram z zimna. Ale nie wiedziałam ze jest jakas zależnosc :-) Oświeccie mnie prosze.
 
Elmo dla mnie 37 to gorączka :-D U większości normalna temp. ciała to 36,6 ja takiej raczej nie miewam. Zawsze mam niższą. Jakaś inna jestem :-D
 
hej dziewczyny ja nadal nie mam @ .... juz u mnie 36 dc nigdy tak dlugo nie mialam ;( test negatywny tem 36.6 z rana byla 36,5 takze moze dzis zawita...? skubana spoznia sie nooo ....
 
hej dziewczyny ja nadal nie mam @ .... juz u mnie 36 dc nigdy tak dlugo nie mialam ;( test negatywny tem 36.6 z rana byla 36,5 takze moze dzis zawita...? skubana spoznia sie nooo ....


Ja mam tak samo, objawy na @ osłabły..Beta wyszła negatywna....Chyba jestem dziwnym przypadkiem. Też mam dzis 34dc (prawie tak jak Ty) i też nie wiem co jest grane. Moze owulkę miałyśmy faktycznie bardzo późno...Ale czy to mozliwe, zeby beta mi nic nie pokazała???
Trzymam za Ciebie kciuki w takim razie ;-)
 
hej Kochane:)

odebrałam betkę wyszła 8714,0 mlU/ml....i zdurniałam do końca...czyli wg Was który to tydzień??? bo ja z tego zakresu referencyjnego nic nie kapuję....;/ hehe
 
Agawa twój przypadek testu dopiero po 14 dniach od ovu jest tez nadzieją dla mnie:)po zrobieniu już dwóch testów i jednej kresce byłam tak podłamana, ze dopiero twoj przypadek dał mi nadzieje:)
neta 81 nie jesteś sama:) a antybiotyk, powiedz lekarzowi o tym ze starasz sie o dziecko to bedzie wiedział co robic:)
pozdrawiam ze staraczek lutowych :)
trzymam kciuki za wysokie betki, pozytywne testy i owocne staranka:)
Dzieki Kasiol!

moja beta 33,49, czyli sie podwoiła przez 48h. Wyglada na to ze wszystko jest ok.

dziewczyny, juz sie tak obczytalam, ze dokładnie wiem, jak u mnie zadziałało. Otóż jak zobaczycie sobie na wykresie, miałam spadek tempki w 9 dpo, wtedy było zagniezdzenie. I znalazłam publikacje, z udowodniono, ze zagniezdzenie jest 6-8 dpo. A ponieważ ovufriend mi wyznaczył owu dzień wcześniej, a ja WIEM, ze owu była następnego dnia nad ranem, to wychodzi na to ze u mnie książkowo w 8 dpo było zagniezdzenie. Potem dwa dni nic, bo betaHCG jest wytwarzane dopiero od 48 h po zagniezdzeniu. Więc w 11'dc zaczyna sie produkować, powiedzmy ze rosnie do 2 miu, potem podwaja sie co dwa dni, czyli 13 dpo ma 4 miu, potem 15 dpo ma 8 miu, a 17 dpo ma 16 miu. I dlatego dopiero test mi wyszedl w 16 dpo ( patrząc na cyfry, które ovufriend dopisał) , a beta w 17 dpo była 17,5 a za dwa dni 33,49. Haaaaaaa! Wszystko juz zrozumiałam. I jestem książkowy przypadek.
 
Ni_kusia u mnie owu byla 14 czyli to byl moj 21 dzien cyklu bo robilam testy owu a dzis juz 16 dzien po owu i nic nie ma....:( 36 dni.... dlugo ale widze ze juz mam plamienia brazowe wiec sie rozkreci....nic biegne zaraz po wiesiolerk i zaczyna, go brac jak sie tylko mocniejsza pojawi @
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dominisia Super betka. :tak: Wg. wykresu jest to 7-8 tydz. od ostatniej miesiaczki i 6-7 tydz. od owulacji.

Agaawa No to super, ze betka ladnie rosnie, gratuluje:-) No to wg. tej teorii może dlatego test mi nie wychodzi, ja mam teraz ok 14 dpo. Nie wiem dokladnie, bo my to tak spontanicznie;-) Więc może za jakies 4 dni test mi wyjdzie, oczywiscie o ile @ nie przyjdzie.;-)
 
Do góry