reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Dominisia, ale masz wysoka betke! Loooo, zazdraszczam:)))
Troche sie martwię, ze moja taka marna, przy dolnej granicy. No nic, byle do poniedziałku, na wizycie sobie wszystko z dr przedyskutuje.
 
reklama
Hmm.....czyżbym jednak owulke miała tak szybko??? no bo ostanią @ miałam 21 kwietnia...hmm...Jest to dziewczyny możliwe że przy cyklach 30 dniowych mieć wcześniej owulację?? no i to, że test pozytywny wyszedł już w 26 dc...??
żeby już było 3 czerwca...to by mi gin zobaczył co i jak:) hehe
ależ głupiutka jestem:p:-D:-D:-D:-D
 
Dominisia Gdybym mieszkała w PL to pewnie poleciałabym na betke, ale tu niestety nie mam takiej mozliwosci. No, ale nic dzielnie czekam i jeśli do soboty nie dostane @ to zatestuje, powinno juz cos wyjsc.
 
Dominisia, ale masz wysoka betke! Loooo, zazdraszczam:)))
Troche sie martwię, ze moja taka marna, przy dolnej granicy. No nic, byle do poniedziałku, na wizycie sobie wszystko z dr przedyskutuje.


Kochana będzie oki:) bo musi!!! Betka przyrosła więc jest Pięknie:) heh....ja też już z wytęsknieniem na gina czekam:) i też w poniedziałek:)
 
Dominisia Gdybym mieszkała w PL to pewnie poleciałabym na betke, ale tu niestety nie mam takiej mozliwosci. No, ale nic dzielnie czekam i jeśli do soboty nie dostane @ to zatestuje, powinno juz cos wyjsc.


Kochana zobaczysz jak w Sobotkę się ucieszysz!!!! JA TRZYMAM &&&& I oczywiście przesyłam ciążowe fluidki ######:)
 
Hmm.....czyżbym jednak owulke miała tak szybko??? no bo ostanią @ miałam 21 kwietnia...hmm...Jest to dziewczyny możliwe że przy cyklach 30 dniowych mieć wcześniej owulację?? no i to, że test pozytywny wyszedł już w 26 dc...??
żeby już było 3 czerwca...to by mi gin zobaczył co i jak:) hehe
ależ głupiutka jestem:p:-D:-D:-D:-D

Chyba, że bliźniaki :-):-D:-D W poniedzialek u gina wszystkiego sie dowiesz! Jedno jest pewne, maleństwo zdrowo rośnie pod Twoim serduszkiem!:tak::-)
 
Chyba, że bliźniaki :-):-D:-D W poniedzialek u gina wszystkiego sie dowiesz! Jedno jest pewne, maleństwo zdrowo rośnie pod Twoim serduszkiem!:tak::-)


Wczoraj właśnie mojemu mówie...co jak będą bliźniaki??...mina bezcenna::)....z tym, że u nas żadnych bliźniaków nie ma:) ani z mojej ani ze strony męża:) heh...ale by było:) heh
 
Cześć dziewczyny! dawno nie pisałam ale jestem tu codziennie i śledzę pilnie wszystkie wasze posty. Agaawa, Małkus, Colormania- gratulacje! Ciężaróweczki Majóweczki- prześlijcie mi trochę waszego szczęścia i jakichś Fluidków, żebym w poniedziałek mogła przynieść tu takie same dobre wieści,że mi się udało:) Czekam i czekam...same wiecie jak to się strasznie dłuży. Powoli gdzieś tam zaczynam się łamać czy nie zatestować wcześniej,ale staram się wytrzymać. Jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie cały długi weekend-więc może szybko zleci,a w poniedziałek może wszystko stanie się jasne :) trzymajcie kciuki za mnie plissss!!!:):))
 
Cześć dziewczyny! dawno nie pisałam ale jestem tu codziennie i śledzę pilnie wszystkie wasze posty. Agaawa, Małkus, Colormania- gratulacje! Ciężaróweczki Majóweczki- prześlijcie mi trochę waszego szczęścia i jakichś Fluidków, żebym w poniedziałek mogła przynieść tu takie same dobre wieści,że mi się udało:) Czekam i czekam...same wiecie jak to się strasznie dłuży. Powoli gdzieś tam zaczynam się łamać czy nie zatestować wcześniej,ale staram się wytrzymać. Jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie cały długi weekend-więc może szybko zleci,a w poniedziałek może wszystko stanie się jasne :) trzymajcie kciuki za mnie plissss!!!:):))



Wysyłam ciążowe fluidki:) ################################.....i zabaczysz Kochana będzie dobrze....w weekend odpoczniesz:)...zrelaksuj się a już po weekendzie....ach się będzie działo!!!! Miłego odpoczynku Kochana!!!!
 
reklama
Do góry