reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Malkus no ale Tobie wyszedl test pozytywny :) wiec niestety nie mam raczej zludzen.. wiem, ze czasem nie wychodzi test nawet w dniu spodziewanej @, jednak nie nastawiam sie dobrze.
 
reklama
Dominisia z taką ilością fluidków to nie może się nie udać ;) dzięki :*:*:*:* właśnie wróciłam z zakupów, zaopatrzyłam się w teścior ciążowy, który chyba sama przed sobą będę musiała schować żeby mnie nie kusił;)
 
Neta81 Kochana proszę mi się tu ani troszkę nie smutać!!!! Ani nawet smutnej minki robić..Póki co ściskamy mocno kciuki za to, żeby wredota nie przylazla...!!!! Ja tu jestem świadkiem tylu CUDÓW!! I W TWÓJ TEŻ WIERZĘ:) Bo ja to WIEM, że Każda z Nas zasługuje na upragnione DZIECIĄTECZKO...i KAŻDA z Nas dostanie swoją szansę...i nie wiem jak Wy ale ja tej myśli za nic na świecie się nie pozbędę:)


Mrowkaa to ja w takim razie życzę Ci...wytrwałości, bo ja sama wiem, że już 5 razy bym test zrobiła hehe:-D:-D:-D:-D


Małkus hehe ani nie gadaj:) bo jak ja bym sobie poradziła?? hehe...
 
Małkus hehe ani nie gadaj:) bo jak ja bym sobie poradziła?? hehe...
Pewnie, że byś sobie poradziła...ale by było wyzwanie :D:D:D
Ja tam bym chciała mieć bliźniaki..pewnie dlatego że jeszcze nie mam dzieci:-):-)

Neta81 mi bardzo szybko ten test wyszedł...bardzo żadko tak wychodzi...w niedziele powtórze test żeby mieć pewność że to nie znowu ciąża biochemiczna...
 
Mam dwa cialka zolte, ale tylko jeden zarodek, wiec wyglada na to, ze blizniak obumarl. Co ciekawe, jakies takie przeczucie mialam, ze moze byc ciaza blizniacza. Ale coz. Jedno male jest, serduszko uwidocznione. Mamusia dumna ze swojej Kijanki. Ale karty ciazy nie dostalam, wbrew przewidywaniom Dominisi.
 
Mam dwa cialka zolte, ale tylko jeden zarodek, wiec wyglada na to, ze blizniak obumarl. Co ciekawe, jakies takie przeczucie mialam, ze moze byc ciaza blizniacza. Ale coz. Jedno male jest, serduszko uwidocznione. Mamusia dumna ze swojej Kijanki. Ale karty ciazy nie dostalam, wbrew przewidywaniom Dominisi.


Kochana:) cudne wieści że Dzidzia ma się dobrze:)...co do karty widocznie wielu ginów tak ma:) co do dwóch cialek...hmmm...czasem niestety tak bywa, najważniejsze że Fasolinka Jest I oczywiście KOCHANA ŻYCZĘ SPOKOJNEJ I SZCZĘŚLIWEJ CIĄŻY:)
 
Dominisia jak nic bliźniaki ;-) Wiesz, że nie było to nie znaczy, że nie będzie w rodzinie bliźniaków :tak: Piękna betka!

Agaawa, wiedziałam, że będzie dobrze.... Strasznie się cieszę, że betka przyrasta :tak:
Kurczę takie wieści od razu poprawiają humor :-)
 
reklama
Moniqa ale by było:) hehe zobaczymy w poniedziałek co mi gin powie chyba oszaleję do tego poniedziałku, jeszcze wymyśliłam sobie wizytę o 17.45...gdzie ja miałam rozum...mogłam na 9 rano chcieć:) hehe...no tak, przypomniało mi się....Mążu też chce jechać...a prędzej niż o 17 nie będzie w domku....
 
Do góry