reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Neta! Moze być zbyt wczesne, a nawet na pewno jest. Mnie dopiero 14 dpo wyszedł mega bladzioch 10 miu i to po wyciągnięciu z kosza!

A ja dzisiaj wkleilam suwaczek, w końcu sie go doczekałam. I ide zaraz na bete.
 
reklama
Witam z rana :-)

Neta mysle ze na testowanie jeszcze czas, wiec moze te antybiotyki nie sa zbyt dobrym pomyslem?
Agawa bardzo sie ciesze z Twojego szczescia. Az bije po oczach ta radosc :tak:
Moniqa oj cos czuje ze ten Twoj wczorajszy delikatny spadek to dobry znak ;-) a dzis temp w gore i tak trzymac! U mnie tez powindowała dzis w gore jak nigdy wiec jestem dobrej mysli ;-)

Za wszystkich mocno sciskam kciuki!!!
Milego dnia!!!
 
Elmo Ty już szalejesz z tą temperaturą :-D Przy takiej to ja umieram już z zimna :szok:
Hehe.. niskotemperaturowiec :-p ze mnie. Trzymam kciuki &&&&&&& i już nie mogę się doczekać Twojego testowania :tak:


Agaawa, Kochana z każdym dniem wyczekuję wieści od Ciebie. Daj koniecznie znać jaki jest wynik betki. Ja wiem, że będzie wysoka, ale mimo to mocno zaciskam kciuki &&&&&&&


Neta81 według mnie za wcześnie na testowanie. Wiem, wiem ja też robię wcześnie, ale to bardziej by mi ciśnienie zeszło niż licząc na dwie kreski. Na dwie kreski zacznę liczyć w czerwcu :sorry2:

Mycha czekamy na wieści :tak: &&&&&&&





|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Colormania , Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
Elmo, mam taka angine ze antybiotyk jest konieczny. w poprzedniej ciazy przechodzilam infekcje, nie bralam lekow ostrego kalibru i ciaza obumarla- w szpitalu mowili, ze albo z powodow bledow genetycznych albo wlasnie z powodu infekcji. Wiem zatem, ze to mniejsze zlo przeleczyc infekcje niz czekac, a angina sama nie przejdzie, nie ma szans, przynajmniej u mnie. bardziej martwily mnie inne leki, staram sie ich brac jak najmniej. jesli juz to na temperature biore paracetamol. ale mysle, ze niestety pozytywnego zaskoczenia nie bedzie, jakos trace wiare. dzis zamowie testy owu i Salfazin dla meza, Androvit mu cos nie pasuje a salfazin ma pozytywne opinie. i dlaje oczywoscie bede.lykac kwas foliowy i od 1 dc wiesiolka.
 
Hej. :-) U mnie znowu test negatywny. @ nadal brak i objawów również. Znowu poczekam dwa dni i pojutrze powtórze test jeśli @ nie przyjdzie.:tak:

Agaawa
Daj znać jak odbierzesz wyniki betki:tak:

Noo, Mała już w przedszkolu. Rano zaliczyłyśmy jeszcze dentyste, dzielna ta moja córcia:tak: Dobrze, że ma się już lepiej, bo dzis wszystkie dziewczynki z grupy idą do koleżanki na urodziny, więc jest radocha :-)

Miłego dnia. Ja lece sprzątać:-)
 
Neta tak masz racje jesli to angina to nie ma wyjscia, bez antybiotyku nie da rady. A wiadomo czasem trzeba wybrac mniejsze zło. I kwas foliowy oczywiscie łykaj :tak: Wiesiołek polecam i np. olej lniany u mnie naprawde dały efekty. Nie wiem jak długo sie staracie, ale dla M proponuję potas w tabletkach (dodaje spida plemnikom), moze jakąs L-arginine, cynk czy L-karnityne na podniesienie testosteronu?
Moniqa tez wyczekuje czerwca z wytesknieniem. U Ciebie wczesniej bedzie cos wiadomo a ja to chyba sie wykoncze z tego czekania :-D
 
Dzień dobry Dziewczynki w pięknie zapowiadający się choć wietrzny dzień :)

Neta81 może jeszcze rozmowa z jakimś lekarzem?? Angina nie leczona może mieć grosze skutki...niestety, kurczę mam nadzieję, że wszystko będzie jak najbardziej OK:)

Elmo2 trzymam &&&&& za tempkę:) piękna jest:) oby tak dalej!!!:) a to czekanie zobaczysz BĘDZIE NAGRODZONE:)

Moniqa ależ ja czekam na Twoje testowanko:) i przesyłam mnóstwo fluidków ########### żeby wirtualnie dolecialy:)

Mycha05 Kochana a ewentualna betka??


Ja dziś po południu będę odbierać betkę:) ale koło godziny 17...dopiero...heh....od rana męczą mnie mdłości, a jakoś nie umię na siłę się wyhaftować:baffled:....a co najgorsze że sól ograniczyłam do absolutnego minimum a już czuję po palcach u ręki puchnięcie....i dlatego też chce mi się płakać....;/
 
Agawa twój przypadek testu dopiero po 14 dniach od ovu jest tez nadzieją dla mnie:)po zrobieniu już dwóch testów i jednej kresce byłam tak podłamana, ze dopiero twoj przypadek dał mi nadzieje:)
neta 81 nie jesteś sama:) a antybiotyk, powiedz lekarzowi o tym ze starasz sie o dziecko to bedzie wiedział co robic:)
pozdrawiam ze staraczek lutowych :)
trzymam kciuki za wysokie betki, pozytywne testy i owocne staranka:)
 
Kasiol ale ty masz wykres! Jak dla mnie tempka wygląda obiecująco!:-)
Agaawa daj znać jak beta, trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja już zbliżam się do końca owulki i juz trochę mi ulżyło, że teraz tylko czekanie na @ i można znowu się starać. Może czerwiec będzie szczęśliwy...
 
reklama
Do góry