reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Ja jestem człowiekiem małej wiary. Uważam, że albo będzie fasolka albo nie ;-) Ale dziękuję za te miłe słowa wsparcia - ja czasem muszę sama siebie powyzywać, żeby przywrócić siebie do równowagi ;-)
 
reklama
Ni_kusia Ja również wierze, ze cuda się zdarzają, a nawet jestem tego pewna, ze cuda istnieją!:tak: Nasze organizmy płatają nam różne figle i nic nigdy nie jest do końca pewne! Poczekaj jeszcze pare dni i jesli @ nadal nie bedzie, to powtorz bete!:tak:
 
ni_kusia szkoda, że nie mierzyłas tempki od poczatku cyklu byłoby teraz łatwiej określić :):) według mnie późna owulacj a est całkiem możłiwa- trzymam kciuki!! sama jestem ciekawa:-)
 
Ni_kusia Ja również wierze, ze cuda się zdarzają, a nawet jestem tego pewna, ze cuda istnieją!:tak: Nasze organizmy płatają nam różne figle i nic nigdy nie jest do końca pewne! Poczekaj jeszcze pare dni i jesli @ nadal nie bedzie, to powtorz bete!:tak:

A jak u Ciebie?? Nie jestem na bieżąco, kojarzę tylko Twoje testowanie jakiś czas temu..A jak sytuacja dzisiaj się ma ??;-)
 
Ni_kusia Na razie czekam, jutro lub pojutrze powinna pojawić się @, ale objawów jakichkolwiek brak... zwykle to pare dni przed @ bolą mnie jajniki, a teraz nic, troche bolało mnie dzisiaj podbrzusze, ale inaczej niż na @, więc czekam dzielnie. ;-) Pewnie jutro lub pojutrze zrobie test, bo ten co robiłam wczoraj nie był z porannego moczu.
 
Ni_kusia Na razie czekam, jutro lub pojutrze powinna pojawić się @, ale objawów jakichkolwiek brak... zwykle to pare dni przed @ bolą mnie jajniki, a teraz nic, troche bolało mnie dzisiaj podbrzusze, ale inaczej niż na @, więc czekam dzielnie. ;-) Pewnie jutro lub pojutrze zrobie test, bo ten co robiłam wczoraj nie był z porannego moczu.

To zaciskam kciukasy za dwie tłuste krechy ;-)
 
Mycha w takim razie mocno zaciśnięte kciuki za jutrzejszy test &&&&&&&&&&&&&
Daj nam koniecznie znać jaki wynik :tak:

Elifit
, no to w takim razie terasz szybciutko wyganiamy @ i trzymamy kciuki za kolejny cykl &&&&& Głowa do góry, to będzie ten cykl!

Dominisia spostrzegawcze koleżanki :-D Mi jakby urosły, to może ktoś odkryje że je mam :-p

Agaawa bo ja wiedziałam, że Ci się uda, więc nie pocieszałam, a stwierdzałam fakt :tak:
Dzięki za słowa otuchy, zobaczymy co będzie. Jak nie teraz to za miesiąc :tak:

Elmo mówisz cierpliwość, ale wiesz cierpliwość to akurat nie jest moja dobra strona...
ale znalazłam sobie inne zajęcie... przypomniałam sobie o moich powiększonych węzłach - tak więc znów wymyślam sobie najróżniejsze choroby (jednak wujek google to nie jest dobry doradca :zawstydzona/y:)



|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Colormania , Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
Cześć! Ja juz w lozeczku, prawie żywcem śpię. Miałam długi i ciężki dzień. I jutro podobny sie zanosi. Spędziłam godzinie w te i godzine spowrotem w samochodzie w pracy i kręgosłup mi pęka. No promieniuje mi aż do kolana lewego. No jak sie w końcu polozylam, to leżeć nie mogę, tak mnie rwie + dół brzucha. Poza tym @ brak, wszystko ok. Może dopiero teraz sie zaczęło porządnie malenstwo zagniezdzac? Kto wie? Do mojego T juz mówię tatusku! Jest fajnie.

kochane trzymam kciuki za wszystkie testowania jutro &&&&&&&
milych snów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, co prawda mialam testowac 03.06 ale poniewaz jestem chora i przyjmuje antybiotyki i inne leki postanowilam jednak zatestowac i sie upewnic. oczywiscie jedna kreska. zadnego cienia drugiej. dzis 27 dc, @ pewnie jutro lub pojutrze sie pojawi :((( jest jakies 10 dni po owu, wiec moze cos by pokazalo juz. jest mi bardzo przykro :((( az mi sie chce plakac...
przepraszam za ewentualne bledy ale pisze z telefonu. nie wiem czmu telefon nie wkleja mi suwaczkow.
 
Do góry