reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

jestem z Pomorza, oklice Trójmiasta. Mam 24 lata ;)
Niestety nie mam dzieci...ale może już niedługo:-):-)

Jestem inżynierem w małej korporacji, dziś w pracy jestem w innym świecie :D:D

Miałam jedno poronienie w grudniu (6 tydzień):-(
i w zeszłym cyklu ciąża biochemiczna (leciusienka druga kreseczka na teście a po kilku dniach @ czyli ciąża niezagnieżdżona)

staram się od poprzedniego cyklu-teraz jest 2 cykl ponownym starań po poprzednim poronieniu.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Witam nowe koleżanki. GRATULUJE WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANYM!!!! Bardzo się cieszę Agawa Colormania, Małkus ze Wam się udało!!!:-) Proszę teraz na siebie uważać i dbać o siebie, a przede wszystkim proszę mi się tutaj nie denerwować.
A my bierzemy się ostro do roboty żeby w czerwcu wrzało na tym forum samymi dobrymi wiadomościami.

Ja dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i szczerze Wam powiem, że na wielu byłam różne pytania padały, ale co rozmowa to coś innego zaskakującego. Ogólnie dostałam karteczkę z wytycznymi jakie dokumenty mam jeszcze dostarczyć to może się coś uda? Zobaczymy. Jeżeli dostałabym tą pracę to niestety staranka będę musiała odłożyć na jakiś czas. To mnie najbardziej boli.:-(
 
Witam Kochane :)

Uff...ja dopiero tera od rana mam na cokolwiek czas:)...najpierw obiecana wizyta u koleżanki...tam wszystkie od razu się zorientowały że Cycuchy mi urosły??!! i pierwsze pytanie "Czy Ty jesteś w Dwupaku?" a że ja nie zaprzeczam cudownym wieściom to owszem potwierdziłam:) hehe:)

Całkiem z rana pojechałam na betkę:)...jutro będą wyniki między 12-18:) już nie mogę się doczekać:)

Potem mini zakupy...teraz skończylam myć okna...co prawda pogoda fatalna ale okna jeszcze gorsze...
Swoją drogą Mążu mnie udusi chyba za te okna bo kategorycznie zabronił...:)

Agaawa Przepiękne Kreseczki:) Oj Kochana nawet nie wiesz jak bardzo się Cieszę!!!!:)
co do odchudzania...absolutnie nie mam zamiaru...ja muszę tylko nie dopuścić do mojego rozrostu wielkości wieloryba:) już raz tak wyglądałam:)

Małkus GRATULACJE!!!!!!!!! Cudne Kreseczki:) Piękniusi Maj!!!:)

Katherinne czekolada to moja wieczna najsłodsza zmora, która uwaga...uwaga....Zwęża mi ubrania!!!! Dzień bez czekolady (całej tabliczki...kosteczka czy dwie a nawet pięć mnie nie zadowala...) to dzień stracony...ale walczę walczę...:)


Ewka358 Trzymam &&& za pracę ale też za Fasolinkę:) żeby jakoś udało Ci się to pogodzić:)


Elifit właśnie daję Twojej @ witrualnego KOPA ażeby Malpico to był Ostatni RAZ!!!!!


Ja dziś rano mialam straszne mdłości...myślałam, że może gdybym puścił pawia to by było lepiej ale za nic nie umiałam tego zrobić...i tak mi źle było, że szok!!!:) teraz znów spanko mnie bierze, ale jest OK :)
 
Agawa Colormania, Małkus - GRATULACJE !!! ;-)

elifit -
nic się nie przejmuj, teraz możesz zacząć nowy cykl staranek ;-)


U mnie ciągle nie ma @:( Czy to możliwe, żebym owulację miała mega późno - z tydzień temu i beta by nic nie wykazała ??? Wiem wiem głupie pytanie...
 
23 dc miałam ostatnie przytulanko, czyli 18 maja...to byłby chyba cud ;-) mało w niego wierzę ;-P

Mniej więcej od tego czasu kręci mi się w tej głowie...

Nie nie nie dobra dziewczyny !! Przepraszam, sama nie wierzę w to co piszę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dodałam swój wykres z ovufriend, mierzę tempkę od paru dni co jest bez sensu wiem, ale na jego podstawie zorientowałam się, że w sumie miałam owulację prawdopodobnie w zupełnie innym czasie niż mi się wydawało.... Aaaa zobaczymy co będzie ;-)
 
reklama
Ni_Kusia a wiesz, że Cuda się zdarzają :) ja w nie wierzę:) i zawsze mam nadzieję:) a nas przepraszać nie musisz bo my tu od tego jesteśmy, żeby nawzajem się wspierać:) co do owulki wszystko kest możliwe:) jak już kiedyś pisałam moje jajeczko w pierwszej ciąży było bardzo wytrwałe:) cały tydzień po teoretycznej owulce doczekało się żołnierzyka:) Wszystko jest możliwe:) poczekaj jeszcze kilka dni i zobaczysz co i jak:)
 
Do góry