reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

No to ja nie wiem zobaczymy dzis czy przylezie u mnie czy nie ....jak nie to robie test jutro znowu albo poczekam do czwartku jak nic nie bedzie....To czekanie mnie dobija....
 
reklama
U mnie Mała juz lepiej, ale jeszcze dzis zostawilam ja w domu. A ja jutro lub pojutrze powtorze test, o ile @ nie dostane. Ale dziwne to wszystko, bo pare dni temu mialam wszystkie objawy @ a teraz nic, a jutro lub pojutrze powinnam dostac.

Mycha - to tak jak u mnie, wszystkie objawy minęły jak ręka odjal po 9 dniach od owulki. A jednak coś sie wyklulo.:))) więc trzymam kciuki.

moniqua - teraz ja Cie pocieszam, słuchaj wszystko jest możliwe, u Ciebie jak w zegarku, więc pewnie masz teraz spadek implantacyjny. Tego Ci życzę z całego serducha! &&&

Małkus - wow!!! gratuluje, szybko test Ci wyszedł. No i właśnie dlatego, ze wszystkim raczej szybko te testy wychodziły, to ja sie martwię:)) !

Tygryseczek, nie zazdraszczaj, tylko do roboty :))) i wklej sobie pls suwaczek z temperatura, bo nic nie mogę Ci podpowiedziec, ani nawet zobaczyć, czy na implantację to nie wyglada! A spadek tempki jak widać pięknie implantację oznacza. Trzymam kciuki, bo jak widać forum szczęśliwe, więc nam wszystkim sie uda! Ja sama tez 4 lata (dokładnie bez jednego miesiąca, bo w czerwcu odstawilam tabletki) sie starałam. Tak ze nie poddawać sie!

Ciezarowki, jak sie czujecie? Macie jakieś objawy? Dominisia, mam nadzieje, ze Ty sie nie chcesz odchudzac, co?
 
Małkus GRATULACJE :-)
Kurde znowu powiało opymizmem, super!
Moniqa tylko cierpliwosc moze Cie uratowac :tak: cały czas trzymam &&&&&. A wiesz co? I ja zaczynam sie nakrecac a gdzie tam mi jeszcze do testowania :-(
Tygryseczek Mycha za was rowniez &&&&&
 
Witajcie dziewczyny
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich zaciążonych!

Agaawa w 9 dniu cyklu miałaś dip (spadek implantacyjny) a nie owulkę. U każdego beta rośnie inaczej. Ja jak byłam w ciąży to tydzień po terminie@ wyszedł mi pozytywny test, więc nie stresuj sie kobieto tylko skacz do góry, że się udało!!!
Ja właśnie jestem w trakcie owulki i zaciskam zęby żeby odpuścić ten cykl. Ale muszę być silna!
Za dwa tygodnie@ i potem zaczynamy działać od nowa. Wtedy już będę 3 miesiące na niepokalanku i mam nadzieje że progesteron wzrośnie i będzie ok.
 
Małkus gratulacje :)
U mnie straszne nerwy. Test o czułości 25, ale innej firmy nic nie pokazał. Temperatura wysoka, tyle że nie wiem co działo się w weekend z moją temperaturą. Możliwe że miałam owulację w 24 dc i w weekend mogło być zagnieżdżanie :confused:
 
Colormania, jak nie robisz z porannego moczu to nie dziwne, ze nie wychodzi. Poza tym jakjeden juz wyszedl pozytywnie to po co kolejne? nic wiecej Ci juz nie powiedza. Najwiecej sensu ma teraz pojscie na bete.
 
Dzięki dziewczyny:)

Kurde ale jestem podekscytowana...w pracy kompletnie dziś się nie mogę skupić:-):-)
Chociarz nie chce się za bardzo cieszyć puki co bo te pierwsze dwa tygodnie u mnie będą najtrudniejsze
 
reklama
Do góry