reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Katherinne Kochana a ja myślę, że wyznaczy termin porodu i kartę założy:)
Powiem szczerze, że mnie to kiedyś dziwiło, że lekarz nie zakłada karty jak np.koleżanki szły w 4 lub 5 czy nawet 6 tyg ciąży...znam lekarza który do 8 tyg nie zakłada karty....dla mnie to nowość...bo mój lekarz, do którego także chodzi moja przyjaciółka zakłada kartę już od widocznego pęcherzyka czyki ok.3-4 tydzień...

nie wiem od czego to zależy...

Dlatego Karherinne czekamy na wieści :) i na zdjątko Fasolineczki:) Już nie mogę się doczekać:)


Moniqa heh :) bo to Wy na mnie tak pozytywnie działacie:) Ja od jakiegoś czasu wychodzę z założenia, że wszystko co w naszym życiu się dzieje...i te dobre i niestety te złe...jest po to aby doceniać nawet małe rzeczy:) Trzeba cieszyć się z życia i tego co przynosi...a smutki wyganiać na przysłowiowe drzewo...usmiechem i dobrym słowem zdobywać świat...poznawać pozytywnych ludzi:)...bo DOBRO DO NAS WRACA ze zdwojoną siłą:)

Smutaski też do siebie dopuszczam....bo one najlepiej razem z płaczem oczyszczają duszę:)

Co do samopoczucia...czuję się dobrze....troszkę tylko marzę, żeby Cycolinki urosły:) hehe...przynajmniej brzuch będzie optycznie mniejszy:) hehe...



Ni_Kusia ściskam wszystko co da się ściskać:) i czekamy!!!
 
reklama
Nie mam pojęcia, od czego to zależy. Pierwszą ciążę straciłam w 9tc, wcześniej oglądaliśmy pęcherzyk, potem serduszko i karty ciąży nie miałam.
 
Dziewczyny mi lekarz nie zalozyl karty ciazy w 9tc. Bylam w szoku! Na USG było wszystko widać rączki, nóżki, no mały człowieczek. Wyszłam od niego w totalnym szoku, nawet nie pamiętałam co mi mówił. A nie jedno zapamiętałam co powiedział, że się fajnie zabawiłam w wakacje:szok: Juz wiecej do niego nie poszlam, zmienilam lekarza na wiele lepszego, do ktorego zawsze chodze totalnie na luzie.:tak:

Ni_kusia
czekamy i trzymamy kciuki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Agaawa gratuluję:-) 1 luty piękna data :happy: Mam wtedy urodziny :-p

Elifit witaj :-)

Co do zakładania kart to różnie jest - w pierwszej ciąży chyba dość późno miałam założoną - moim potwierdzeniem ciąży był chyba tylko wypis ze szpitala (na samym początku, tak ok 5 tygodnia leżałam w szpitalu, bo test mi wychodził pozytywnie a oni nie mogli ciąży znaleźć:szok: Poleżałam weekend i przyszła moja gin i dopiero ona zobaczyła, że to ciąża, po prostu była to chyba młodsza ciąża niż z terminu @), natomiast w drugiej ciąży miałam kartę na drugiej wizycie - w 6/7 tygodniu ciąży. Tak, że przynajmniej mam pamiątkę po tej drugiej ciąży.
Ja mam 25 dc. @ może przyleźć już za 3 dni. W sumie mogłabym testować wcześniej ale po co.. nie lubię tej jednej kreski oglądać :no:
 
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę na co jest wiesiołek? Bo pierwszy raz słysze a widze że niektóre dziewczyny biorą. Przygotowuje się już do kolejnego cyklu bo zero objawów!:wściekła/y::wściekła/y: i kochane jakie testy owulacyjne polecacie?
 
reklama
Ni_Kusia Kochana przykro mi również...no ale Uszka do Góry...skupić mi się proszę na Udanych Igraszkach Miłosnych:) Nie myśleć na czarno...w żadnym wypadku:) A @ przegonimy wspólnie raz na zawsze!!! Zobaczysz:)
 
Do góry