reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Dominisia hmmm no ja w sumie nie lubię słodyczy :eek::sorry: Mnie gubią przekąski typu chipsy itp. Lubię rzeczy pikantne raczej. Słodycze rzadko, jedynie przy @. Ale co do alternatywy to faktycznie poza suszonymi owocami różnego rodzaju czy chrupaniu muesli to jakoś nic mi nie przychodzi do głowy.
 
Bo ja właśnie uświadamiam sobie że już 4 dzień bez słodkości i zaraz zwariuję!!! Na rodzynki zawsze nie mogłam patrzeć bo mi nie smakują...muszę pomyśleć o orzechach wlaśnie:) no i muesli też dobry pomysł:)

Netia zazdroszczę, że nie lubisz słodyczy ja chipsów oduczyłam się jeść jakieś pół roku temu ale walczę żeby czekolady nie jeść masakra Umrę z pragnienia czekolady Umrę!!!
 
Dziękuję wszystkim staraczkom i zafasolkowanym ;-) Ani ciut ciut nie zamierzam się łamać, tylko popracować nad sobą w sensie większego wyluzowania w temacie oraz skupię się na miłosnych igraszkach ;-)

Idę wypić piwko, dziś mogę - muszę się zrelaksować ;-)

Buziaki i jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję :-)
 
Ni_kusia, brawo za podejście! Ty piwko, a ja dzisiaj delektuję się winkiem ;)

Agaawa, 2 lutego urodziła się moja córka :) piękna data! :D

Katherinne, będzie cudniasta karta ciąży :)

Dominisia, sałatka owocowa :) Słodka, pyszna i zdrowa! :)
 
reklama
Do góry