reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Agaawa, nie wiem, jak podają w Twoim laboratorium, ale u mnie było tak, że jeśli według okresu byłam w 7tc., to beta wychodziła mi jak w 4tc. Przynajmniej u mnie to był wiek dziecka, a nie ciąży :) Stąd różnica, a sama się też stresowałam :)

Mycha05, spokojnie... do @ jeszcze trochę :) Póki jej nie ma, wszystko się może zdarzyć :)
 
reklama
Katherinne Kochana a czy Ty sobie mniej więcej liczyłaś termin porodu??

Agaawa Pięknie Kochana!!!!

Mycha05 spokojnie Kochana:) Agaawa jest świetnym przykładem że test który wcześniej był negatywem jest Pozytywem!!! I Tobie tego życzę:)
 
Katherinne no to świetnie!!!:) mnie wychodzi między 26-28 stycznia ale dopiero gin mi powie co i jak:) A do lekarza już jestes umówiona??
 
Dominisia Jak najbardziej jestem spokojna, az chyba za bardzo;-) Ja nie oczekiwałam cudów, bo ten cykl był totalnym spontanem, w planach było zacząć się starać od sierpnia. Także nie zmartwilam się wcale :-) Z reszta wiem, ze jeszcze wszystko sie moze wydarzyc:tak: Takze czekam na luzie, na pozytywny test lub @, jeśli to jednak @ się pojawi to lecimy na wakacje i będziemy działać:tak:
 
Tak, idę w środę. Myślę, że gin nam na razie nie powie, na kiedy mamy termin. Przynajmniej mi ani w pierwszej, ani w drugiej ciąży nie powiedziano. Nigdy też nie doczekałam się karty ciąży. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.
 
Jak milo czytać wasze wypowiedzi,aż buzia się uśmiecha :)
ja dziś idę na betę bo nie wytrzymam dłużej. Postaram się też dziś ten wynik odebrać i dam wam znać :-D
Nie wierze w cuda,ale chce przestać żyć w niepokoju...
 
Ale Wy tutaj dzisiaj piszecie. Mam co nadrabiać :-D


Mycha jak córcia, lepiej już?

Colormania
hop, hop! Czekamy na wieści :tak:

Dominisia Ty nasza dobra duszyczko, we wszystkim widzisz pozytywy :-) Fajnie, że jest wsród nas właśnie taka osoba co umie nas pocieszyć :tak:
A jak tam Twoje samopoczucie?

Katherine, a Ty Kochana jak się czujesz?

Ni_kusia w końcu.... bo kciuki mnie bolą od zaciskania :tak: Daj koniecznie nam znać :tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Liczymy na liczne fluidki od naszych ciężarówek :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:





|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa - jest druga krecha :)
28.05 - Ni_kusia

28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
reklama
Chciałaby z Wami się dziewczyny więcej poudzielać, ale w pracy pozostaje mi tylko korzystanie z komórki, a to jest mało funkcjonalne. Ale jestem cały czas myślami z wami, zaciskam kciuki za wszystkie gotowe do testowania i ściskam wszystkie zafasolkowane ;-)

Odezwę się wieczorkiem, wtedy okaże się co i jak ;-)

Jesteście kochane ;-)
 
Do góry