reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Agaawa, przeogromnie się cieszę, nawet dziewczyny u mnie w pracy się pytają czemu cały czas się uśmiecham :-)

dominisia, w tym samym dniu idziemy do gina :tak: tylko, że ja mam na 17.00 :-) Nie mogę się doczekać. No i co najlepsze, mam już trochę ciasne spodnie :szok: Ale co tam, ciąża to ciąża :-D
 
reklama
Delewarre w takim razie Trzymam &&&& za Twoją wizytę:) super!!!:) heh...ja jeszcze nic nie zauważylam po ciuchach ale...ostatnio pisalam, że nie wiem skąd już 3 kg na plusie...a ponieważ zmagam się z nadmiarem ciałka, jestem przerażona...w poprzedniej ciąży przytyłam...uwaga, uwaga....35 kg!!!! z czego 10 w ostatnich 3 tygodniach...byłam spuchnięta jak balon...wody miałam tyle, że moje ciało wręcz porozrywało...25 kg zrzucilam...10 zostało...plus 10 znaim zaszłam więc jestem naprawdę do przodu z wagą że ho, ho....tragedia...muszę naprawdę z tym walczyć...;/
 
Agawaa, wiedziałam :) Gratuluję serdecznie! Liczyłaś już sobie, na kiedy Ci wyjdzie termin?

Elifit, bo wbrew wszystkiemu stosunek przerywany to - stety albo niestety - bardzo skuteczna metoda zapobiegania zajściu w ciążę. Nie nadaje się jedynie dla nastolatków, którzy nie znają jeszcze swojego ciała, bo mogą się trochę zaskoczyć. My z mężem stosowaliśmy ją przez 4 lata. Mąż nie był gotowy, żeby podjąć decyzję o tym że już, teraz chcemy mieć dziecko, bo zawsze coś mu stało na przeszkodzie, zawsze nie był dobry moment, ja z kolei dziecka chciałam, więc 'zabezpieczaliśmy' się stosunkiem przerywanym wychodząc z założenia, że jeśli dzidzia sobie jakiś termin wybierze, to się ucieszymy. Całe 4 lata nic się nie wydarzyło. I wcale nie dlatego, że mamy problem z płodnością. Jak już zaczęliśmy się starać, to na 4 cykle w których próbowaliśmy tylko w jednym nie trafiliśmy, pozostałe 3 kończyły się fasolką (dwie ciąże straciłam, teraz jestem w trzeciej). Więc jak widać, stosunek przerywany potrafi mieć dużą skuteczność.
 
Dziewczynki, jeszcze raz Wam dziękuje za wszystkie miłe słowa.


ja byłam na becie - 17,50 mIU.ml przy normie dla 4 tygodnia 9,5 - 750, dla 5 tygodnia 217 - 7138. Kurcze troche malutko, bo ja mam dziś 4 tydzien i 4 dzień. To właściwie jak sie to liczy - jako 4 tydzien, czy juz jako 5?
We środę powtórzę bete. Teraz mam nowe zmartwienie.

Trzymam kciuki za wszystkie Was, które testują, a te które maja wizytę, to za udana wizytę. Ja chce iść do gina jak najszybciej. Juz dzwonilam do Luxmedu. Moze na przyszły tydzien?
 
Agaawa tu masz wszystko o wynikach Beta hCG a Twoja ciąża - Ciążowy.pl

Trzymam kciuki i wiem, że następne wyniki będą już wysokie :tak:
 
Agawaa, to 4 tydzień. Poza tym wartość nie jest istotna. One nie biorą pod uwagę tego, że mogłaś mieć późno owulację. Idź w środę i sprawdź, jak Ci po 48 h przyrosła. Jednorazowa beta mówi tylko tyle, że jesteś w ciąży.

Ach, i mogłaś mieć późno zagnieżdżenie. Normalnie zajmuje to ok. 7 dni, ale może zająć i 12.
 
Ostatnia edycja:
Agaawa Malutko, ale w normie, więc głowa do góry :tak: Powtórz bete za 2 dni i będziesz widziała, że rosnie:tak:

No, a ja pojechałam po te testy i zrobiłam jeden, no ale oczywiście negatyw, ale nie dziwie się, bo to 2-3 dni przed terminem @ i nie z porannego moczu. Narazie się wstrzymam i zrobie kolejny za pare dni jesli @ nie przyjdzie, a coś czuje, że przyjdzie. Jedno jest pewne, że jeśli rzeczywiście się nie udało, to czerwiec sobie odpuszczamy. Pod koniec czerwca jedziemy do Polski i pomyslimy o jakiś fajnych wakacjach za granicą, zostawimy Małą Babcią i Ciocią niech się nacieszą, a my polecimy odpocząć i zrelaksować się, a potem będziemy znowu w lipcu działać:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agawaa, to 4 tydzień. Poza tym wartość nie jest istotna. One nie biorą pod uwagę tego, że mogłaś mieć późno owulację. Idź w środę i sprawdź, jak Ci po 48 h przyrosła. Jednorazowa beta mówi tylko tyle, że jesteś w ciąży.

Ach, i mogłaś mieć późno zagnieżdżenie. Normalnie zajmuje to ok. 7 dni, ale może zająć i 12.

Ja to wiem, ale wtedy tez miałam wartość 14,9, więc mało bardzo....

Ale mam jeszcze jedna teorie. Bo miałam 2 pecherzyki, moze jeden z nich obumarl i dlatego ta beta jest taka niska? Kto to wie? No nic, teraz dbać o siebie z uśmiechem na ustach.
 
Do góry