reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Cześć Dziewczyny :)
Cały czas czytałam Was, ale w telefonie nie miałam możliwości niczego odpisać. Wypoczęci i zmęczeni, ale pełni nadziei.
W sobotę rano robiłam test o czułości 25 i była lekka, blada kreseczka. Jutro powtarzam testy i jadę do lekarza :)
Agaawa wielkie gratulacje :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Cały czas czytałam Was, ale w telefonie nie miałam możliwości niczego odpisać. Wypoczęci i zmęczeni, ale pełni nadziei.
W sobotę rano robiłam test o czułości 25 i była lekka, blada kreseczka. Jutro powtarzam testy i jadę do lekarza :)

Witaj Kochana!!! I od Razu ściskam &&&&&&& !!!! i oczywiście czekamy na jutro!!!
Świetnie, że wypoczęliście TAK MA BYC:)
A myśmy już tu wszystkie paznokcie obgryzły czekając na twoje wieści:)
Dobrze, że jeszcze w nogach mam:) hehe:-D:-D:-D:-D ale te zostawie na jutro:)
 
no no, gratuluję Agawa i Colormania

u mnie nudy, @ się powoli kończy, w środę obiorę wyniki badań hormonalnych i idę na monitoring. :tak:
 
Colormania no w końcu jesteś i jeszcze z takimi wiadomościami :tak: Gratuluję Kochana :tak: Daj znać juto jak wyszły testy :tak:

Ni_kusia
przykro mi, no ale kolejny cykl przed Tobą...


A ja się czuję jakby czołg po mnie przejechał... Boli mnie podbrzusze, temp ponad 37 :crazy: Mam nadzieję, że nic mnie nie dopada....


|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania - jest druga krecha :)23.05 - Agaawa - jest druga krecha :)
28.05 - Ni_kusia - Beta 0.1

28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym :)

Byłam dziś u gina i mi nie dał recepty na duphasto :( Powiedział żebym dała swemu organizmowi trochę czasu. Że hormony po karmieniu wrócą do normalności i nie ma sensu tego przyspieszać. Wiem że ma rację ale ja nie chcę czekać. Najpóźniej w sierpniu chcę być już zafasolkowana ;)

@ mam mieć 30.05. Wpiszcie mnie na listę ;) narazie mnie podbrzusze pobolewa jak na @.
 
Ostatnia edycja:
Elifit to trzymamy kciuki, by do sierpnia się udało &&&&

...a to uaktualniona lista
|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania - jest druga krecha :)23.05 - Agaawa - jest druga krecha :)
28.05 - Ni_kusia - Beta 0.1

28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
30.05 - Elifit

03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
Witam :)
Ale dziwne nie mam @ jeszcze plamien tez troszke na papierze z rana bylo i tyle ... moze sie jutro rozkreci ? chociaz mierzylam tempke to wysoka... 37,3 ale to popludniu wiec sie nie liczy....
 
reklama
Colormania, gratulacje! :) Czekam na wyninki dzisiejszego testowania :)

Tygryseczek, hmm... faktycznie dziwnie. Plamienia mogą przepowiadać @ albo i nie ;) Ta tempka jest "dziwnie wysoka" :)

Elifit, trzymam kciuki!

Która dzisiaj skusiła się na testowanie? ;) Przyznawać się ;)
 
Do góry